Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir site ama biraz daha geliştirmelisin Arrow Wink
Mesaj29.10.2008, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes sıtenız guselolmus vıeoların hepsını tek tek ızledım ama fenerbahceye kufur edılen vıdeoyu kaldır sıteye hıc yakısmıyor ve bır cok ınsan gırıyor yakısmıyor basarılar

Mesaj29.10.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgiyiznet

Teşşekkürler gün geçtikçe gelişyior....

Egitimbilgisi

Yorumun için teşekkürler ama orda texas'ın çarşı'ya ettiği küfürlü video da var her takımın her çeşit videosu var zamanla ara ara ekliyorum o zaman tarafsız olduğumuzu görürüsünüz zaten.Her hangi bir takıam ayrıcalık yok anlayacağın.

Arrow www.pankart.tr.gg l Hafta Sonu Dershane Yerine Maça Gidenlerin Sitesi
Mesaj29.10.2008, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

pankart yazmış:
webdehouse yazmış:
UkNet;
Tek Sayfa Kullanımı. Bakış Olarak Güzel Ama Biz Kimiz? İletişim? Ne Yapsak? yada Önerileriniz Gibi Birkaç Sayfa Eksik Kalmış Gibi Wink

İletişim sayfasına gerek yok herhangi bir konuda iletişime geçilemsi gerekmiyor.
Biz kimiz dersen bilmeyen yoktur.
Ne yapsak yorumalraı forumdan alıyorum zaten.

Böyle safyaları hangi taraftar sitesinde gördün Wink bu yüzden bu tür sayfalar yakışmaz...

Yorumun için çok teşekkürler...

Ben Bu Yazıyı Uknet.tr.gg Adresimiydi Neydi Onun İçin Yapmıştım Smile

WebdeHouse Proje Merkezi Adı Yakında Tescillenecektir...
WHPM'de Değişiklikler oLdu. www.whpm.tr.gg
Mesaj29.10.2008, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdehouse yazmış:
pankart yazmış:
webdehouse yazmış:
UkNet;
Tek Sayfa Kullanımı. Bakış Olarak Güzel Ama Biz Kimiz? İletişim? Ne Yapsak? yada Önerileriniz Gibi Birkaç Sayfa Eksik Kalmış Gibi Wink

İletişim sayfasına gerek yok herhangi bir konuda iletişime geçilemsi gerekmiyor.
Biz kimiz dersen bilmeyen yoktur.
Ne yapsak yorumalraı forumdan alıyorum zaten.

Böyle safyaları hangi taraftar sitesinde gördün Wink bu yüzden bu tür sayfalar yakışmaz...

Yorumun için çok teşekkürler...

Ben Bu Yazıyı Uknet.tr.gg Adresimiydi Neydi Onun İçin Yapmıştım Smile

Mr. Green Yanlış anlamışım fakat bende bugün düşündüm Panakrt ve UKNet'tede olmalı Pankart için olanını eklemeye başladım UKNet de yakıdna eklerim... Wink
Mesaj29.10.2008, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok şık ve kaliteli bi site çArşı'dan Bi Alıntı TEKSAS TOMİKS FARKETMEZ çArşı AFFETMEZ Wink

Mesaj29.10.2008, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Tasarım ve Güzel Bir İçerik.
Tebrikler Wink

Mesaj29.10.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagovebiz yazmış:
Bilgiyiznet

Egitimbilgisi

Yorumun için teşekkürler ama orda texas'ın çarşı'ya ettiği küfürlü video da var her takımın her çeşit videosu var zamanla ara ara ekliyorum o zaman tarafsız olduğumuzu görürüsünüz zaten.Her hangi bir takıam ayrıcalık yok anlayacağın.

benım fb lı oldugımdan felan degıl ancak oradakı kufure karsıyım sıtenızın herkesın ziyaret temesını ıstıyorsanız bence bu sart ayrıca ŞANLIYIM GÜÇLÜYÜM ANKARAGÜÇLÜYÜM

Mesaj29.10.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
sagovebiz yazmış:
Bilgiyiznet

Egitimbilgisi

benım fb lı oldugımdan felan degıl ancak oradakı kufure karsıyım sıtenızın herkesın ziyaret temesını ıstıyorsanız bence bu sart ayrıca ŞANLIYIM GÜÇLÜYÜM ANKARAGÜÇLÜYÜM

O video ordan kalkar ama tribündeki nefret bitmez...

Japon-Cocuk
Forza-Kartal

Teşekkürler yorumlarınız için...

Arrow www.pankart.tr.gg
Önceki mesajları göster: