Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2008, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: İçerik paylaşımı

Sitemde tablo içinde iddaa kuponları var.bu kuponlarımı başka site sahiplerininde sitelerine eklemesini istiyorum.ben kuponumda bi değişiklik yaptığımda otomatik olarak onların sitelerindeki kuponunda değişmesini istiyorum.acaba böyle bişey yapmak mümkün mü?

GÜNCEL KUPONLAR İÇİN SİTEMİZE GİRİNİZ.
Mesaj29.10.2008, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İçerik paylaşımı

iddaa-tahminleri yazmış:
Sitemde tablo içinde iddaa kuponları var.bu kuponlarımı başka site sahiplerininde sitelerine eklemesini istiyorum.ben kuponumda bi değişiklik yaptığımda otomatik olarak onların sitelerindeki kuponunda değişmesini istiyorum.acaba böyle bişey yapmak mümkün mü?

TR.GG'de böyle bir şey mümkün değil. Bir veri tabanın olmalı. O veri tabanındaki bilgileri beslemelisin ki, bütün sitelerde aynı değişiklik söz konusu olsun. Bunu da php yada asp ile başarabilirsin.

Deme, şu niçin böyle; Yerincedir ol öyle. Bak sonuna sabreyle, Görelim Mevlâ neyler! Neylerse güzel eyler!

Cümleler doğrudur, Sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz, Sen eğri isen...
Mesaj29.10.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

BUNUN İÇİN ASP YADA PHP SCRIPT LAZIM BUDA MUMKUN DEGIL İŞTE O YUZDEN CSS TASARIMI SECIP ÖYLEYMIS GIBI HISSEDIP YAPIYORUZ BUDA COK ZAHMETLI ORNEGIN BEN COK UGRSATIM VIDEOLARI EKLEMEK İÇİN HEPSI İÇİN AYRI AYRI SAYFALAR HAZIRLAYIM URL LERINI KOPYALAYIM SONRA KOPYALA YAPISTIR YAPIYORUM OFF KESKE FTP YE YUKLEME OLSA BU SCRIPTLERI

Önceki mesajları göster: