Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2008, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Satırı

Ben sitem ie ile tasarladım ie den bakıldığında reklam satırı gözüküyor ama firefox ile bakıldığında reklam satırı beyaz renk olarak gözüküyo normalde arkplan siyah ama firefoxta arkaplan beyaz olarak gözüküyo kısacası firefoxla reklam gözükmüyor ie ile gözüküyor bu sorun olur mu Question
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj03.11.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam Satırı

siyahbeyaznet yazmış:
Ben sitem ie ile tasarladım ie den bakıldığında reklam satırı gözüküyor ama firefox ile bakıldığında reklam satırı beyaz renk olarak gözüküyo normalde arkplan siyah ama firefoxta arkaplan beyaz olarak gözüküyo kısacası firefoxla reklam gözükmüyor ie ile gözüküyor bu sorun olur mu Question

Merhaba.

sorun olmaz.
Düzenleme yaptıgınız tarayıcıda gözükmesi yeterlidir.

İyi eğlenceler.

Mesaj03.11.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam Satırı

sonsahne yazmış:
siyahbeyaznet yazmış:

Merhaba.

sorun olmaz.
Düzenleme yaptıgınız tarayıcıda gözükmesi yeterlidir.

İyi eğlenceler.

Teşekkürler Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj03.11.2008, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Mozilla firefox'ta sitenizin arkaplan resimi görünmediğinden reklam satırının gözükmüyor olabilir..
Sorunu halletmek için;Arkaplan resiminizi yeniden upload ederek koymalısınız..

İyi eğlenceler..
Önceki mesajları göster: