Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: bir dünya rekoru furkandan geldi

Furkan 2. Saniyede attı
05 Kasım 2008 15:29 Geçtiğimiz hafta, Gençlerbirliği ile Ankaraspor'un U–14 yaş grupları arasında oynanan müsabakada, Ankarasporlu Furkan Gökalp'ten bir dünya rekoru geldi.

Ankaraspor Kulübü'nden yapılan açıklama şöyle:

"Geçtiğimiz hafta, Beştepe Stadı’nda Gençlerbirliği ile Ankarasporumuz’un U–14 yaş grupları arasında oynan müsabakada, alt yapımızın genç yeteneği Furkan Gökalp’ten bir dünya rekoru geldi. Karşılaşmanın başlama vuruşunu kullanmak için topun başına geçenFurkan Soyalp, başlama vuruşuyla birlikte, Gençlerbirliği kalecisinin biraz önde olduğunu görür görmez kaleye gönderdiği top, mücadelenin 2. saniyesinde ağlara giderek dünyanın en kısa sürede atılan golleri arasına girmeyi başardı. En erken atılan gol rekorlarından birini eline geçiren genç oyuncumuz Furkan’a daha erken goller atma dileklerimizi iletiyor, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz"

Mesaj05.11.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim okulda okuyan bir aradaşım var alican oda bu takımdaydı hattaga sol bek oynuyordu bende ondan ögrendim şaka yapmıyorum

Mesaj05.11.2008, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

helal olsun dünya rekoru bir türkden oldu
Mesaj05.11.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geleceği açık bir türk işte türklerin gücü bu
Mesaj06.11.2008, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende şaştım ama rekor'lara her zaman hayretle bakmışımdır Shocked

Pagerank;4 ve hit en az 250 en güzel tr.gg ödüllü site yarışması
Mesaj06.11.2008, 07:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dünya rekorları hep türkiyeden Very Happy biliyorsunuz hakan şükür bu rekoru elinde tutuyor profosyonel futbolda şimdide furkan rekorlar hep bizden Laughing Laughing
Mesaj06.11.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy