Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.11.2008, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ORİFLAME DANIŞMANI OLMAK İSTERMİSİN

Hayatta umduğunuzu mu, bulduğunuzu mu yaşıyorsunuz?

Yapılacak iş oriflame üye olmak, kendine alt üye yaparsan onların satışlarından da prim alıyorsun.illa senin kendine alt üye yapmana gerek yok,üyelerinin üyesi, onların üyesi, grubuna giren her üyenin satışından prim alıyorsun.ben üye oldum kendi makyaj malzemelerimi ucuza alıyorum bunun yanında çevreme satış yaparak para kazanıyorum ve alt üyelerimin satışlarından da para kazanıyorum, bana hiçbir külfeti yok istersem sipariş vermeye de bilirim. bir noktadan sonra kendim sipariş girmeyip alt üyelerim ve onların alt üyelerinin satışlarından gelir elde edebilirim. En önemlisi bu iş de yalnız değilim sorularımı ve sorunlarımı 24 saat anında çözen liderim var.
Çalışmak isteyen ya da ek iş düşünen herkes bu işi yapabilir ve en az asgari ücret düzeyinde kazançlar elde edebilir. Oriflame güvenilir, kalıcı ve ödemelerinizi anında alıyorsunuz. En önemlisi Ne zaman çalışacağıma kendim karar veriyorum. Bu işi yapmak isteyenlere mutlaka öneririm.

Benimle mail olarak da irtibata geçebilirsiniz.
oriflame-sena( at )hotmail.com
sitem : www.oriflame-sena.tr.gg

Oriflame’ in farkını öğrenmek ister misin?
Umduğunuz hayatı yaşayabilmek için….Gün, bugün değilse ne zaman? Size değilseniz kim?
Önceki mesajları göster: