Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.11.2008, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: SORUN: internet erişmi

arkadaşlar benim pc de arada internet gidio vede reset atmadan gelmiyor sizce bunun sorunu nedir ağ bağlantılarından ağımı açıyorum onara basıyorum hepsi oluyor netbt olmuyor nedeni nedir lütfen acil yardım....

ysnsen: başlık düzenleme

En son webailem tarafından 10.11.2008 19:32:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.11.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Öncelikle Şunu Söyliyeyim Ki Aynı Sorun Bendede Mevcut Malesef..
Bunun Bir Çok Neden Ve Sorunu Olabılır..
Ben İnternetten Bunu Çok Kez Arastırdım Ve Herkeste Bu Sorun Mevcut..
Ama Bu Internet Kesılmesının Dedıgım Gıbı Bır Cok Nedenı Olabılır Yazacagım Olan Nedenlerın Hepsını Degerlendır,Gozden Gecir,Yap,Dene.
Öncelıkle Telefon Hattından Modeme Gelen Kabloyu Kontrol Et.
O Kabloda Bır Hasar Meydana Gelmiş Veya Bır Dengesizlık Olabılır.
Modemdede Sorunlar Olabılır..
Modem Isınmış Olabilir.
Evınızdekı Internetı Bırısıyle Paylasıyorsanızda Bu Nedenle Hız Dusuklugu Yasanabılır Ve Bu Dusuklukten Dolayı İnternetiniz Kesilebilir..
Ben Bu Internet Hayatımdan Bu Yana Netim Hep Kesılıyor Bende Bıkmıs Durumdayım Açıkcası Smile Her Yolu Denedım 2 Senede 5 Tane Modem Aldım 10-20 Kere Bılgısayarcı Cagırmışımdır Defalarca Format Attım.
Ama Olmadı.
Sakın Benım Yaptıgım Hataları Sende Yapma.Yazık Olur.
Sen Benım Dedıgım Yolları Dene.
İyi Eglenceler..
Mesaj10.11.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: kardeş

kardeş bin 2 kişi paylaşıyorduk sonra onlar ayrıldılar biz tek kullanıyoruz fakat usb den kullanıyoruz ethernet kablosuyla deil burada bi sorun olabilirmi ???
Mesaj23.11.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı sorun bende de mevcut arada bağlantı kesilyo bikaç dakika sonra tekrar bağlandınız diyo; evet bunun pek çok nedeni vardır fakat sorununun telekom kaynaklı olduğunu düşünüyorum, bunun haricinde telefon hattı, splitter, modeme gelen telefon kablosu, ethernet kablosu, ethernet kartı, modem ve pcye bulaşmış olası bir virüs kaynaklı nette kopmalar olabiliyo.Bunların hepsini tek tek deneyerek sorunu büyük ihtimalle bulabilirsin.Tavsiyem 4440375 ttnet.
Mesaj23.11.2008, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede mevcut ve sorununu biliyorum telefon açıldıgında benim internet otomatik gidiyo 3-4 dk içerisinde geliyor bi daha int gittiginde evde gene kim telefon açtı ulen die bagırırsan bi daha olmaz Laughing Laughing

espirilerim çok kötü deilmi Rolling Eyes

ii egleceler