Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.11.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfalar hakkında

arkadaşlar ben siteme haber bölümü yapıcam spor haberi örn beşiktaş bölümüne gireceksin haberlere görünecek Devamı... bölümüne tıkladığında o haberin sadece haberin penceresi açılacak ve bu haber katagoride gözükmeyecek devamı tıklandığıında haber bölümünede gidebilir ama katagoride gözükmeyecek tıklandığında o sayfaya yönelcek

Not:ben saklı sayfalar özelliğini aktive ettim ama safyalarda seçeneği göster diğince seçeneklerde saklı sayfalar die bi yer yok çıkmıyor yardım edin sevinirim

yazı biraz karmaşık oldu:D aramalarda bulamadığım için yazıyorum... Neutral
Mesaj10.11.2008, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu: bi gel siteme bak kardas

:s TAM ANLAMADIM Very Happy
Mesaj10.11.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar ekstrasını aktif et / Menüde gözükmesini istemediğim sayfaya gel."Sadece login yapmış kullanıcılara göster" de / Kaydet. Şimdi diğer 2,3 ... daha fazla sayfayı göstermek istemiyorsan o sayfaları bu sayfanın alt sayfası yapacaksın. Onlara ise "Bütün kullanıcılara göster" diyeceksin. Yani ilk yaptığın "Sadece login yapmış kullanıcılara göster" sayfası kullanmadığın bir sayfa olmalı. Asıl kullanmak ve gözükmesini istemediğin sayfaları alt sayfası yapacaksın ve "Bütün kullanıcılara göster" diyeceksin.
Mesaj10.11.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler anlamışın dilimden Wink Exclamation
Önceki mesajları göster: