Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2008, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu: BonJuan-62 ve DonJuan62.tr.gg hizmetinizde

Arkadaşlar bu sitelerde İstedğinizi bulabileceksiniz!..Çok kısa sürede büyük işler yapmak istedik ve bu siteleri hizmetinize sunduk!..
Saygılarla

BonJuan-62.tr.gg DonJuan62.tr.gg

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj15.11.2008, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Kötü Siteler Yapmışsınız.

Bence Boşuna Sitenizle Uğraşmayın.
Mesaj15.11.2008, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
Çok Kötü Siteler Yapmışsınız.

Bence Boşuna Sitenizle Uğraşmayın.

katılmıyorum size arkadaş ilerde4 kendini geliştire bılır ve çok guzel siteler aça bılır
Mesaj15.11.2008, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha yolun basında arkdasımacaba sızyolun basındayken sızın sıtelerınız nasıldı bır gormek gerek bır ınsana bu kadar kostek olunmaz basarılar canım kardesım forumumuzu ıyıce gez burda ornek alınacak cok sıte var tabı sıe o yorumu yazan kısı degıl takıldıgınızyerler olursa danısacagınız anında cevap alabılecegınız harıka bolumler var oyuzden oncelıkle forumu bır kesfet olurmu basarılar kolay gelsın ıyı olma yolunda hızlı bır sekılde ılerlıyorsun ben sende de kotuydum ılk gunlerde ama sımdı ulastıgım yere bak unutma AZMIN ELINDEN HICBIRSEY KURTULAMAZ TAMAM MI

Mesaj15.11.2008, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığı Açan Kişi de Benim Başlığımda Benim Yalan Söylediğimi Söyleyemez.
Mesaj15.11.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuşma!..Haksızsın Konuşamazsın!..Ortamı gelip geriyorsun.beğenmiyorsan Girme Siteye ..Girip bilmem şu deyip gidiyorsun diğer arkadaşım senide desteğinden dolayı teşekkür ederim!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: