Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Bana Şu Tür Kodlar Gerekmektedir..

Komedi Videoları : En Az 10 15 Tane Alt Alta Sıralanmamış Bir Tablo İçerisinde Toplanmış Düzgün Kod Lazım

Korkunç Videolar :En Az 10 15 Tane Alt Alta Sıralanmamış Bir Tablo İçerisinde Toplanmış Düzgün Kod Lazım

Knight Online Pk Videoları : En Az 10 15 Tane Alt Alta Sıralanmamış Bir Tablo İçerisinde Toplanmış Düzgün Kod Lazım

Ve Diger Aklınıza Ne Gelirse Kodlarınızı Esirgemeyin
Mesaj15.11.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bana Şu Tür Kodlar Gerekmektedir..

izle-yelim yazmış:
Komedi Videoları : En Az 10 15 Tane Alt Alta Sıralanmamış Bir Tablo İçerisinde Toplanmış Düzgün Kod Lazım

Korkunç Videolar :En Az 10 15 Tane Alt Alta Sıralanmamış Bir Tablo İçerisinde Toplanmış Düzgün Kod Lazım

Knight Online Pk Videoları : En Az 10 15 Tane Alt Alta Sıralanmamış Bir Tablo İçerisinde Toplanmış Düzgün Kod Lazım

Ve Diger Aklınıza Ne Gelirse Kodlarınızı Esirgemeyin

Merhaba,
Bu söğlediğin kodları bulmak için google'yi kullanmanı öneririm.
İyi eğlenceler.

Mesaj15.11.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

embed kodu veren video paylaşım sitelerinden araştırın

iyi çalışmalar
Wink
Mesaj16.11.2008, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bu videoları www.izlesene.com dan bulabbilirsin
Mesaj16.11.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım tmm biliyom da bana kod lazım orda kod belirmiyo :S
Mesaj16.11.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

wWw.YoutubeLive.Org Yada wWw.izLesene.Com Adresine Gir PayLaş BöLümü Var Videoda Oraya TıkLa Karşına Kod GeLir Zaten