Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkezin Bana Sordugu Soruyu Size Soruyorum..

Arkadaşlar Sitem Video Sitesi Ve Şuana Kadar Baya Kişi Girdi ( Belirtmiyorum Reklam Diyolar..) Ve Bana Şu Soruyu Sordu Bizsana Link'ini Versek Sen Koyamazmısın Bende Cevap Veremedim Ve Sustum.. Sizden İstegim Mesela Bir Banner Hazırlarmış Gibi Kodu Yokmu? Bannerde Resim Degiştirmek İçin Resim'in Link'ini Degiştiriyoruz Video Koymak İçin'de Böyle Kodu Yokmu?
Mesaj17.11.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

imkansız bir şey değil ama biraz uğraşmanız lazım
googleden orbit downloader proğramını araştırın bu proğramla videoyu pc nize indirip tekrar embed kodu veren paylaşım sitelerinden birine yükleyim embed kodunu alıp siteniz koyabilirsiniz

iyi çalışmalar Wink

Mesaj17.11.2008, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne kadar zor olursa olsn ben bu siteye kafayı taktım ve senden yardımlarını esirgemeni istiyorum xD xD xD Her Konuda Senden Yardım aLDım Ve Ne Söylediysen Yaptım Hepsi Oldu Şimdiden Teşekkürler
Mesaj17.11.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve şunu sorcam benim yapmaya çalıştıgım daha önce uygulanmaya çalışıldımı ?
Mesaj17.11.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

izle-yelim yazmış:
ne kadar zor olursa olsn ben bu siteye kafayı taktım ve senden yardımlarını esirgemeni istiyorum xD xD xD Her Konuda Senden Yardım aLDım Ve Ne Söylediysen Yaptım Hepsi Oldu Şimdiden Teşekkürler

rica ederim

tabiki yapmaya çalışan olmuştur

iyi çalışmalar Wink

Mesaj17.11.2008, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm saol peki benim ilerledigim kadar ilerleye bilen olmuş mudur son sorum bu dur sonra forum u boşa meşgul etmek istemem site üzerine işim olcak nede olsa artık düzgün salam bir sitem olacak xD
Mesaj17.11.2008, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuştur Razz

iyi çalışmalar Wink

Mesaj17.11.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmustur İllaki Razz
Mesaj17.11.2008, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Olmustur İllaki Razz

Gerekli cevaplar verılmıstır.Gereksiz Cevap yazmayınız.
Mesaj17.11.2008, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerek siz cevap yazmasının sebebi benim alakasız alakasız sorular yazdım onun için bana öyle cevap werdi xD gereken cevabı aldım ve ufak bir muhabbet yaptık
Mesaj17.11.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
gerek siz cevap yazmasının sebebi benim alakasız alakasız sorular yazdım onun için bana öyle cevap werdi xD gereken cevabı aldım ve ufak bir muhabbet yaptık

Arrow burası sorun yeri ufak muhabbet yeri degil xd filan kullanma forumda forumu kirletiyorsunuz
Mesaj18.11.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

xd ne anlama geliyorki açıkçası anlamadım