Forum'da ara:
Ara

css tasarimi olan ua1905ua sitesinin rakipsiz en iyi spor sitesi olabilecegine inaniyormusunuz?
evet kesinlikle inaniyorum
  0%
[ 0 ]
hayir kesinlikle inanmiyorum
  0%
[ 0 ]
olabilir ama cok calismak gerekir tasarim güzel
  100%
[ 1 ]
hayir rakipsiz en iyi olamaz tasarimin güzel degil
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 1

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2008, 02:41 (UTC)    
Mesaj konusu: kisa süreliyne yayina giren ua1905ua deneme yayinina basladi

Arrow sitemiz mozilla firefox ile kurulmusdur lütfen mozilla firefox ile sitemize giris yapiniz aksi takdirde sitemizde beklenmiyen ufak tefek hatalar olusabilir bu nedenle mozilla firefox ile sitemize giris yapiniz tesekkürler

Arrow evet arkadaslar uzun zamandir yapim asamasinda olan ua1905ua sitemizi kisa bir süreliyine sunuyoruz

Arrow böyle de diyebiliriz sitemiz deneme yayinindan gecmektedir bir kisa süreliyine sitemize giris yapilabilecek ama süre bitiyinde yine tekrar sitemizin girisini kitleyip yapim asamasina tekrar dönecez sitemizin bitimine daha uzun bir süre var

Arrow neden uzun süre alacak diye soruyorsaniz ua1905ua olarak bütün galatasarayli kardeslerimize rakipsiz en iyi spor sitesini sunma arzusunda oldugumuz icin sizden zaman istiyoruz

Arrow ua1905ua sitemiz 100% css tasarimi dir gercek diliyle professionel css design ua1905ua olarak kendime öz professionel css design üzerinde degisiklikler yaptim ve gelistirdim ve hayla yenilenecek ve daha güzel bir görünüm icerisine girecektir..

Arrow ua1905ua sitemiz 19/11-08 tarihinde acilisa sunuyoruz (kisa bir süreliyine) veya size nezaman yine yapim asamasina gecip sitemizin girisini ne zaman durduracagimizin tarihini veriyim 01/12-2008 tarihinde sitemizin girisini kitliyoruz ve daha genis bir calismayla sitemizi yine yapim asamasina aliyoruz arkadaslar iyi niyetinize siginiyoruz sizden sadece biraz zaman ve biraz ilgi ve sabir istiyoruz

Arrow ua1905ua kimdir nedir css´yi nasil ögrendi diye soruyorsaniz ben ua-galatasaray-muhabir olarak sizlerin araniza tarih 02.12.2007 katildim ve her gecen gün bedava-sitem daha da cok baglandim bir zamanlar yazilara köprü eklemesini bilmezdim ama 1 sene icinde ua-galatasaray-muhabir altinda cok sey ögrendim ve kazandim herseyi sizler sayesinde basardim ve sizleri tanidigim icin cok mutluyum beni taniyanlar zaten bilir ne demek istediyimi Wink bana her yardima ihtiyac oldugumda yanimda olan arkadaslarima cok tesekkur ediyorum

Arrow birgun ben ua-galatasaray-muhabir ice blue tasarimi olan sitemle ugrasirken aklima hep css´yi nasil ögrenecegimi düsünürdüm cünki görünüsde cok zor gözüküyordu bir denedim kafa sarmadi biraktim iki denedim yine beceremedim bir yerde takili kaldim yine pes etim üc denedim ha gayret ögrendim dedim yine bir yerde takili kaldim sonra oturdum icimden yemin etim dedimki onur sen bu css tasarimini ya ögrenecen ya ögrenecen kafaya taktim ve gece gündüz css ile ugrasmaya basladim hep tablolarla kendi tasarimimi yapmaya denedim oldu olacak oldu olacak diye epey ugrasdim sonra birgun bir arkadas bana nasil professionel css design tasarimi yapabilecegimi ögreti bana hep destek oldu ondan da cok tesekkur ediyorum o kendisini bilir ben burda fark etiyseniz tanidigim hic kimsenin adini anmadim benim burda tanistigim kardeslerim ablalarim benim kalbimde yerleri var onlarin ismini reklam basliklarina almak istemedim yani reklam olsun diye veya reklam amaci isimlerini kullanmak istemiyorum Wink benim burda tanisitigim insanlarin reklamdan daha buyuk degerleri var benim gözümde yine söylüyorum bu nedenle tanidigim sevgili arkadaslarimin isimlerini vermiyorum

Arrow css tasarimin ögrendikten sonra ua1905ua sitesini actim ve kendime öz ilk css tasarim sitemi actim allahin izniyle ve sizlerin de desteyle insallah anlimizin akiyla bu isin altindan sizlere faydali olabilecek bir sekilde cikariz bu benim tek arzum ve tek hedefim

Arrow herkese cok tesekkur ediyorum ve beni dinlediyiniz icin saolasiniz ua1905ua css tasarim sitemiz hepimize hayirli ve ugurlu olsun herkesi beklerim site benim degil sizlerindir bu nedenle de sizlerin önerilerinizi elestirilerinizi bekliyorum sitemizde bir hata bulduysaniz bizimle paylasin sitemize faydali olacak dusunceleriniz varsa bizimle paylasin sitemizde yanlis birsey varsa bizimle paylasin zaten bu nedenle kisa bir süreliyine deneme yayinina basliyoruz sizlerden gelen öneriler dusunceler elestiriler bize cok buyuk bir katkisi olacaktir bu nedenle cekinmeyin ve bize destek olmak istiyorsaniz bize yapabileceginiz en buyuk iylik dusuncelerinizi bizimle paylasmak olacaktir

Arrow galatasaray´liysan ultraslan´san gönülden taraftarsan kanin sari kirmizi akiyorsa hersey galatasaray icin diyorsan ozaman bizden desteyinizi esirgemeyin cünki biz galatasarayliyiz ben ua1905ua css tasarim sitesini sizler icin actim css yi sizler icin ögrendim nedenmi ultraslana galatasaraya bir faydamiz olsun diye bu nedenle hepimiz haydi omuz omuza tek bilek tek yürek tam destek

www.ua1905ua.tr.gg www.ua1905ua.tr.gg

www.ua1905ua.tr.gg www.ua1905ua.tr.gg
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: