Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Macromedia DreamWeaver Mx 2004

Arkadaslar oncelıkle hepinize iyi eğlenceler.Dun kullanmaya basladım bu programı vede sizede yardımcı olabilecegini dusundum.Kullanımı cok basit aslında.Bu programı verdiğim linkten indirebilirsiniz.

Download Linki Yasaktır (ironarchives)

Programı indirdikten sonra kısaca anlatayım.Unutmayın sadece programı indirmek yetmiyor.Sizden kod numarası istiyor.Bunuda hallettikten sonra programa geçebilriz.

Öncelikle internetten free templates'lerden birini indirmeniz gerekiyor.İndirdiğiniz zip dosyasında maus ile sağ tıklayıp içindeki dosyaları masa üstüne çıkarmanız gerekiyor.Bu dosyaların içinde html temlates dosyaları mevcut.Bu dosyanın üzerine gelerek sağ tıklayıp birlikte aç deyip macromedia ile açmanız gerekiyor.Çıkan macromedia tasarım sayfasında design vede code kısmı var.Design kısmından istediğiniz değişiklikleri yapıyorsunuz.Linkleri veriyorsunuz.Bütün bunlar bittikten sonrada Code kısmına gelip değiştirdiğiniz template in kodunu kopyalıyrosunuz .
En son yapıcağınız işlem bedava sitem den tasarım ayarlarına geliyorsunuz.
Kod gizleme kodunu yazdıktan sonra kopyaladığınız kodu tasarımın üzerindeki yazı kısmına yapıştırıyorsunuz ve en son kayıt.
Hepsi bu kadar inanın bana pişman olmuyacaksınız.Bendaha yeni başladım 2 günlüğüm vede site yapımından hiç anlamam.Ama bu program inanın çok işe yarıyor.Hepinize iyi eğlenceler

mesajlarınızı bekliyorum

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Küçük Harfler İle Açınız...

En son yukcell tarafından 19.11.2008 19:12:51 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj19.11.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saol işime yaradı Very Happy
Mesaj19.11.2008, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım İçin Teşekkürler.