Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2007, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu: KENDİ VİDEOMU EKLEMEK İSTİYORUM???

kendim çekdigim ve bilgisayarımda bulunan videoları siteme nasıl ekleri yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj05.07.2007, 04:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi videolarını you tube izlesene.com gibi adresler yükle ve videon o sitede yayınlanmaya başladığında videonun yanındaki EMPED kodunu sayfanda videonun nerde görünmesini istiyorsan oraya yapıştır kolay gelsin Wink
Mesaj05.07.2007, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

url sini girdin mi daha ii olmuyomu
bendce bide url yi kopyola yapıstır Wink
Mesaj05.07.2007, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

irem videoları orda nasıl gösterdin bana bi sölermisin
Rolling Eyes
Mesaj17.07.2007, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

youtube video nasıl eklerim beyler

www.avrasyailetisim.tr.gg
Mesaj19.07.2007, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

upload vide o ayzıo orda tıklıosun sorna videonun adını felen yazıosun ondan sorna altta solda ve sagda iki şecenek var sen senin sagına göre olanı seciosun ondan soran aygün ayarları felen avr onalrı ister yap isteer salla sonra orda ekle dio zaten ing anlarsın sonra ekelr ordanda işlerini yaparısın aam kardeş bunu yapman için ilk önce üyeligin olmalı Crying or Very sad üyelik almakta biraz zor
Mesaj12.01.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: KENDİ VİDEOMU EKLEMEK İSTİYORUM???

[quote="iremkolik"]kendim çekdigim ve bilgisayarımda bulunan videoları siteme nasıl ekleri yardımcı olursanız sevinirim[/quote]
Mesaj12.01.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: KENDİ VİDEOMU EKLEMEK İSTİYORUM???

shagy-bjk yazmış:
iremkolik yazmış:
kendim çekdigim ve bilgisayarımda bulunan videoları siteme nasıl ekleri yardımcı olursanız sevinirim

eski tarihli mesajlara ilgi göstermeyin..
Önceki mesajları göster: