Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem silindi ve 4 gündür cevap bekliyorum????!!!!!!!!!!!!!!

Validptc.tr.gg sitesi ingilizce online market konularına içeren özgün içeriğiyle arama sıralarında gitgide yükselen, Britannica, University of New Jersey gibi önemli sitelerde kaynak olarak gösterilmiş ve benim kan emek yazdığım yaklaşık 300 adet yazıdan oluşmaktadır. Ve ortada hiç bir neden yokken tarayıcımın adres çubuğuna validptc.tr.gg yazdığımda "Bu site silinmiştir diye" bir yazıyla karşılaşıyorum.

Tamam belki sizin için silmek 20-30 saniyelik bir iştir ;ancak insanların aylarca kan emek verip te hazırladıkları bu siteleri bir anda silip hiç bir cevap vermemek ,ne kadar insancıl ,ne kadar akla yatkın bir davranıştır. ?!

Ayrıca siteleri ihtar olsun diye silmek hiç bir insanın aklının alamıyacağı kadar mantıksız bir iştir.Siz hiç bir boks karşılaşmasında hakemin ihtar olsun diye sporculardan birini bıçakladığını gördünüz mü?!!!

Google indeks bir websitesi için herşeydir. Google Indeks=ziyaretçi sayısı. Googlebot ulaşamadığı siterin indeksini belli bir zaman sonra tamamen silmektedir. Bu site 4 gündür silinmiş bir halde beklemektedir. Bu nasıl bir ihtardır.?? Hiç bir yetişkin insan böyle birşey yapmaz, yapamaz. Bu, misafirperver Türk insanının karekterin de aykırıdır!

30 yaşını geçgin bir mühendis olarak ben bu ülkeye hizmet verip karşılığını da alıyorsam ,o insanların bana hakkı geçip geçmediğine kılı kırk yaracasına dikkat ediyorum. Çünkü kazanılan paranın içinde nefret, kin ,çıkarcılık,karşıdakini hiçe sayma olmamalıdır. Aksi taktirde insan ,bunların cezasını öüm ötesi yaşamda çekecektir. Hal böyle iken ,benim için çok değerli olan yazılarımı ,belki hoşunuza gitmeyen küçük bir nedenden dolayı (nedeni meçhul) silmişseniz ,sizin ne kadar bu insani değerlere saygı gösterdiğiniz tartışılır.

support( at )bedava-sitem.com sorunlu olduğunu ,bu yüzden maillere bir süre bakamayacağınızı forum belirtmişsiniz. Sitesi silinmiş kişiler için de
support( at )bedava-sitem.com mail adresine mail göndermesini de yine başka bir forum topiğinde belirtilmiş. Peki bu nasıl bir sorumsuzluktur. Madem cevap veremeyiceksiniz niçin site siliyorsunuz .Madem ihtar için site silmek gibi son derece yanlış olan bu işi yapmakta ısrarcısınız, biraz ertelesiniz daha mantıklı olmayacak mıdır?

Uzun lafın kısası bizler robot veya hayvan değiliz . Bizler insanız ve insan gibi davranılmasını isteriz. Üç kuruşluk çıkar için insanlara ve onların emeklerine saygı gösterilmemesi son derece üzücüdür.

Bu yanlışların en kısa sürede düzeltilmesi, sadece benim için değil, bu servisi kullanan binlerce türk insanı için de son derece önemli bir husustur.

İlgililere duyurulur.
Mesaj22.11.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum eğer mail atmışsan mutlaka cvp verilir ya da cunobag ve ya selin e öm yoluyla sorununu iletebilirsin.
Mesaj22.11.2008, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcentre yazmış:
Dostum eğer mail atmışsan mutlaka cvp verilir ya da cunobag ve ya selin e öm yoluyla sorununu iletebilirsin.

Google indeks sıfırlandıktan sonra cevap gelmesi sizce ne kadar mantıklı olabilir?
Mesaj22.11.2008, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

şuanda mailde sorun oldugu icin modlarımıza mesaj atarak bildiriniz
iyi günler
Mesaj22.11.2008, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sikayetler yazmış:
htmlcentre yazmış:

Google indeks sıfırlandıktan sonra cevap gelmesi sizce ne kadar mantıklı olabilir?

sende biraz haklısın ama mutlaka bi kusurun vardır yoksa gereksiz yere site silinmez.
Mesaj22.11.2008, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcentre yazmış:
sikayetler yazmış:
htmlcentre yazmış:

sende biraz haklısın ama mutlaka bi kusurun vardır yoksa gereksiz yere site silinmez.

Ben biraz değil tamamen haklıyım. Ortada bir kusur varsa söylenir ve düzeltilir. Yargısız infaz yapılmaz.
Mesaj22.11.2008, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum sadece senin için değil diğer siteler silindiğinde de söylenmez. sen bs support a mail atarak halledebilirsin. yapacak bişey yok. bu site açma ya da kapatma yetkisi cunobag ve selin de bulunmakta onlara bu sorununu iletemedikçe siten böylece kalır.
Mesaj22.11.2008, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcentre yazmış:
Dostum sadece senin için değil diğer siteler silindiğinde de söylenmez. sen bs support a mail atarak halledebilirsin. yapacak bişey yok. bu site açma ya da kapatma yetkisi cunobag ve selin de bulunmakta onlara bu sorununu iletemedikçe siten böylece kalır.

Selin adlı moderatöre zaten öm attım .Ancak foruma yazmamı, forumda cevap verileceğini söyledi. Ama hala bir cevap gelmemiştir.
Beklemekteyim...
Mesaj22.11.2008, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin Mod Değil Teknik Eleman
Mesaj22.11.2008, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konunun linkide adminlere yollarsan mutlaka bakarlar konuya cvp verirler sanırsam.
Mesaj22.11.2008, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcentre yazmış:
bu konunun linkide adminlere yollarsan mutlaka bakarlar konuya cvp verirler sanırsam.

Adminlerin kimler olduğunu söylerseniz, sanırım daha faydalı olacak. Bir önceki mesajda Selin'in mod değil teknik eleman olduğunu yazılmış. Kimlerle irtibata geçmem gerektiğini kesin olarak söylermisiniz?
Mesaj22.11.2008, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag ve selin

selin admine gönderdiğin mesaj oto cvp gelmiş yani sana özel yazmamış ilgilenizceğiz diye
Mesaj22.11.2008, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyla ilgili bedava-sitem'i bünyesinde bulunduran

webme GmbH
Richard-Wagner-Straße 2
91054 Erlangen
HRB 11178
Amtsgericht Fürth
Germany

Adresine de ingilizce bir mektup yolladım. Ancak daha cevabı daha gelmedi. Sanırım beklemekten başka çare yok.
Mesaj22.11.2008, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşeyin başı sabır.
Mesaj23.11.2008, 02:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

acaba Hakkında Şikayet Gitmiştir ki Silinmiştir.Eger TElif hakkı olan BIr sey Yaptıysan Ekledıysen Ondanda Sılınmıstır.Ama buyuk bır ıhtımal SIkayet'tir.