Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Arka plan ayarları

selam arkadaslar..ben www..xxxxx.tr.g siteme arka plan ekleyecektım..ancak resmım hazır temanın arkasında duruyor..yanı hazır temalardan bırını secıyorum..daha sonra o tema degılde kendı zevkıme göre bır tema eklemek ıstıyorum ancak ekledıgım tema arka tarafta duruyor..hazır tema önde..bunu nasıl ayarlayabılırım...
tesekkurler..
Mesaj22.11.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

Arkadasım Su Kodu Tasarımın Ustune EKle Begendıqın Arkaplan Resmının Url Adresını Resim Url Si Yerıne Ekleyın Wink

Kod:
Kod:
<style type="text/css">             <!--
body{background-image:url(Resim Url Si);background-attachment: fixed}
-->             </style>             

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj22.11.2008, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yararlı Oldu Wink
Mesaj22.11.2008, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arka plan ayarları

yorgungonuller yazmış:
selam arkadaslar..ben www..xxxxx.tr.g siteme arka plan ekleyecektım..ancak resmım hazır temanın arkasında duruyor..yanı hazır temalardan bırını secıyorum..daha sonra o tema degılde kendı zevkıme göre bır tema eklemek ıstıyorum ancak ekledıgım tema arka tarafta duruyor..hazır tema önde..bunu nasıl ayarlayabılırım...
tesekkurler..

forumun üzerinde arama yeri var orayı kullanabilirsin ayrıca.
Mesaj23.11.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guzell...
Mesaj23.11.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi yenı kurdugum ıcın sanırım dedıklerınızı yapamadım..sımdılık sıteye ufak tefek calısmalar yaptım...bır süre bu sekılde kalsın..zaten yakında site gercek anlamda faaliyete gececek..pek zamanım yok bu aralar bakamıyorum sıteme..ama dedıgım gıbı cok guzel bır sıte aklımda var..

yıne de tesekkurler..saolun...
Önceki mesajları göster: