Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.11.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
tamam o zaman konu kapandı cok sagol net-tr sen mod olsan daha iyi olur bence yardımın cok forumda cok şey bilyosun cok cok sagol

Herhangi Bir Kullanıcının Mod Olup Olmamasına Yönetim Karar Verir Arkadaşım.
Konuyu Başka Yerlere Saptırma..
Ayrıca Rica Ederim..
Mesaj27.11.2008, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence İçeriği Sil Göze Çarpan..!!
Mesaj14.12.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar google sitemi geri actı ne kadar şans varmış bende Razz
Mesaj14.12.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sewindim senın Adına.
Mesaj14.12.2008, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
arkadaşlar google sitemi geri actı ne kadar şans varmış bende Razz

Wink
Mesaj11.02.2010, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu: kötü amaçlı yazılım

benim sitemde de öle oldu

www.nettubee.tr.gg sitesinin şu anki listelenme durumu nedir?

Bu site şüpheliler listesine alınmıştır ve bu web sitesini ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir.

Bu sitenin bir kısmı 90 günü aşkın bir süre içinde 1 kez şüpheli etkinlik nedeniyle listeye alınmıştır.

Google bu siteyi ziyaret ettiğinde ne oldu?

Geçtiğimiz 90 gün içinde bu sitede test ettiğimiz 8 sayfadan 1 sayfanın, kullanıcının rızası olmadan kötü amaçlı yazılım indirilmesine ve yüklenmesine neden olduğu saptanmıştır. Google, bu siteyi en son 2010-02-10 tarihinde ziyaret etmiş ve bu sitede en son 2010-02-10 tarihinde şüpheli içerik bulunmuştur.
Malicious software includes 1 exploit(s). Successful infection resulted in an average of 1 new process(es) on the target machine.

Kötü amaçlı yazılım 5438.tw/, harriersys.com/ alan adları da dahil 2 alanda barındırılıyor.

hitlen.net/ alan adları da dahil olmak üzere 1 alanın, bu sitenin ziyaretçilerine kötü amaçlı yazılım dağıtılmasına aracılık ettiği saptanmıştır.

This site was hosted on 1 network(s) including AS15598 (IP).

Bu site, kötü amaçlı yazılımın dağıtılmasına aracılık yapmaya devam ediyor mu?

90 günü aşkın süredir, www.nettubee.tr.gg sitesinin hiçbir siteye kötü amaçlı yazılım bulaştırılmasına aracılık ettiği saptanmamıştır.

Bu sitede kötü amaçlı yazılım barındırılıyor mu?

Hayır, bu site 90 günü aşkın bir süredir kötü amaçlı yazılım barındırmamaktadır.

Bu nasıl oldu?

Bazı durumlarda üçüncü taraflar yasal sitelere kötü amaçlı kod ekleyebilir, bu da bizim uyarı mesajı göstermemize yol açar.

-----------------------------------------------------------------------------------
5438.tw/, harriersys.com ama sitemde böle bişey yok bulamıyorum nasıl olacak ..? hitlen net kaldırdım...