Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Netten cebe mesaj at...BEN şahsen kendim cebimde denedim....

Nette dolaşırken böyle bir servis buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.Bu servis hiç bir ücret ödemeden 0 kontore sms yollayabiliyor

SİZE 3 TANE LİNK VERECEM 3 TANE GÖNDERME HAKKINIZ VAR

http://www.senditnow.org/en/5.html

http://www.senditnow.org/en/7.html

http://www.senditnow.org/en/8.html

NOT:ALINTI DEİLDİR ANLATIM BANA AİTİR...

OLMADI DEMEYİN BEN YAPTIM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE OLDU KENDİ CEBİME GELDİ...EĞER BENDE OLMADI DİYOSANIZ İNANMIYOSANIZ YEMİN EDİYORUM Kİ OLDU YEMİN EDERİM...

ROONEYMETİN...
Mesaj01.12.2008, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama internetiniz kotaliysa sinirsiz degilse ve 4 gb kotaliysa internet faturaniz 4 kati yuksek gelebilir bunlarin bedava olduguna inanmiyorum
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj01.12.2008, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen Katılıyorum Ama Sınırsızza Ttnet Faturanız 29 sa 29 gelir istersen modem açık kalsın ta öbür aya yıne 29 gelır ama sınırlıysa Kaç Para Gelecegını gelınce Gorursun Mr. Green
Mesaj01.12.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: benimki kotalı

kardeş siz kendiniz öylesine korkutmmuşsunuz ki kotaya helal olsun...nerden bilyosun kotayı yiceğinden...bende bunu söyliyorum...neyse tartışmıyorum...kotam aşacak die korkanlar konuya bile bakmaısn..
Mesaj01.12.2008, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baksınlar nedenki Tskr Almak Istemıosan Konu Kilitlensin..!!
Mesaj01.12.2008, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlara gerek yok zaten operatörler net üzerinden mesaj göndermenize izin veriyor...

sizden 2 kontör karşılıgı 10 sms net üzerinde güvenilir bir şekilde gönderebilirsiniz...
Mesaj01.12.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla kardeş tşkr almak isterim ben öle bişe sölemedimki:Dbunu öğrenir öğrenmez anlatımıı hazırladım buraya yazdım bide takıldığım 1-2 tane forum daha var oralarda konuyu açtım.....
Mesaj01.12.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:

net-muratt Tarih: 01.12.2008 17:44:31    Mesaj konusu: 

--------------------------------------------------------------------------------

bunlara gerek yok zaten operatörler net üzerinden mesaj göndermenize izin veriyor...

sizden 2 kontör karşılıgı 10 sms net üzerinde güvenilir bir şekilde gönderebilirsiniz...

alsana 2 kontürüde verme...yaff Allah aşkına güzel bi yorum yazın konuyla alakalı ters yorumlar yazmayın...
Mesaj01.12.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatgidiyor yazmış:
valla kardeş tşkr almak isterim ben öle bişe sölemedimki:Dbunu öğrenir öğrenmez anlatımıı hazırladım buraya yazdım bide takıldığım 1-2 tane forum daha var oralarda konuyu açtım.....

nedemek istediyini anliyorum sen iyi niyetli davranarak bu basligi actin bundan süpem yok sevgili arkadasim insanlara yardimci olmak icin actin bedava neten cepe mesaj atmanin yolunu gösterdin bunlar guzel seyler ama insanlari bilgilendirmekte bize kalmis simdi bir arkadasin neti sinirsiz degilse ve bu basligi gördü ve günde 25 mesaj ati cepe bir ay boyunca boyle gunde 24 mesaj ati sonra fatura kaparik geldi iste ozaman bunun hesabini kimse veremez bu nedenle bastan soyliyelim insanlari bilgilendirelim gerisi zaten okuyan sevgili arkadaslarimiza kalmis belki parali da degildir bilemiyorum Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj01.12.2008, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece yorum yazmak için yorum yazmam güzel kardeşim...

senin bilgin yoksa ne yapyım...

turkcell avea ve vodefone'nin internet üzerinden abonelerine böyle bir hizmeti var...

araştırsaydın bana böyle cevap vermezdin...
Mesaj01.12.2008, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:

nedemek istediyini anliyorum sen iyi niyetli davranarak bu basligi actin bundan süpem yok sevgili arkadasim insanlara yardimci olmak icin actin bedava neten cepe mesaj atmanin yolunu gösterdin bunlar guzel seyler ama insanlari bilgilendirmekte bize kalmis simdi bir arkadasin neti sinirsiz degilse ve bu basligi gördü ve günde 25 mesaj ati cepe bir ay boyunca boyle gunde 24 mesaj ati sonra fatura kaparik geldi iste ozaman bunun hesabini kimse veremez bu nedenle bastan soyliyelim insanlari bilgilendirelim gerisi zaten okuyan sevgili arkadaslarimiza kalmis belki parali da degildir bilemiyorum

anladım saol..: Mr. Green
Mesaj01.12.2008, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Mesaj01.12.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:

net-muratt Tarih: 01.12.2008 17:53:03    Mesaj konusu: 

--------------------------------------------------------------------------------

turkcell avea ve vodefone'nin internet üzerinden abonelerine böyle bir hizmeti var...

kardeş benim bilgim var bundan bende diyorum ki o 2 kontğğrğde verme alsana bedavaya..diyorum...
Mesaj02.12.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatgidiyor yazmış:
Kod:

net-muratt Tarih: 01.12.2008 17:53:03    Mesaj konusu: 

kardeş benim bilgim var bundan bende diyorum ki o 2 kontğğrğde verme alsana bedavaya..diyorum...

Hiç tartışmaya gerek yok denendiyse ve 2 kontor gidecegine tamamen bedava oldugu da söyleniyorsa daha ne ?

bende deneyebilirim ama hiç kontor gitmediginden emin olmak gerek...
ama arkadaş denedigine göre kimseye diyecek birşey düşmüyor
acak deneyipde öyle oldugunu görenler söylesinler...
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj02.12.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için Tşkler Wink

Önceki mesajları göster: