Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Kanal D'de ŞOK gelişme!

Bu iddialar ne kadar gerçekci orası gelecekte belli olacak ama Sabah gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ'un iddiaları medyanın çok karışacağı yönünden.

Aytuğ'un kulağına fısıldayan kişiler en yetkili isimler olunca, bu kulis haberini ciddiye almamak mükün değil.

Aytuğ'un iddialarına göre;

(...)Televizyon kulislerinde yaşanan dedikoduları bu sütunlara konu etmek pek adetim değildir. Ama son duyduklarım öyle "yetkin" ağızlardan geldi ki, sizinle paylaşmadan edemedim. Efendim, kulağıma fısıldananlara göre Mehmet Ali Birand, Kanal D Ana Haber'den ayrılıp, Ciner Grubu'na bağlı Habertürk'ün başına geçecekmiş. Kanal D'nin Haber Genel Yayın Yönetmenliği'ne ise Uğur Dündar getirilecek ve anchorman koltuğuna oturacakmış.

Bir başka dedikodu da Kanaltürk cephesinden: İpek-Koza Grubu, medyada genişleme sürecine hız vereceğe benziyor. Bir gazete almak için harekete geçen gruba, Milliyet gazetesi teklif edilmiş ancak onlar Vatan gazetesi için pazarlığa oturmuşlar. Ayrıca FOX televizyonunu "isim hakkı da kendilerine devredilmek koşuluyla" satın almak için kolları sıvamışlar. Belli ki sektörde taşlar bir kez daha yerinden oynayacak. Bekleyelim, görelim...
Mesaj10.12.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkklr
Mesaj10.12.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
tşkklr

rica ederim Wink
Mesaj10.12.2008, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkurler..!!
Mesaj10.12.2008, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer kanal d haberi deniz arman ya da mehmet ali biranddan başka biri sunarsa zevk vermez en iyi haberleri kanal d veriyordu eğer bu iki sipiker sunmassa şahsen izlemem çok azalacak
Mesaj10.12.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bencede azalcakdır
Önceki mesajları göster: