Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.12.2008, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Aklıma Bir Fikir Gelir

Arkadaşlar bakarmısınız anladığım adarıyla bu tr.gg ler downland sitesi olamıyor yani www.gezginler.net gibi olamıyor bence tr.gg böyle bir site olursa süper olur. Başka bir siteye yönlendirilmeden download edilmeli bence yoksa bi anlamı kalmaz örneğin gezginler.net de tıklıyorsunuz download a basıyorsunuz hemen indirmeye başlıyor adminlerinde tr.gg yi gezginler.net gibi yapmalarını rica ediyorum lütfen.
Mesaj08.12.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Aklıma Bir Fikir Gelir

restandbest yazmış:
Arkadaşlar bakarmısınız anladığım adarıyla bu tr.gg ler downland sitesi olamıyor yani www.gezginler.net gibi olamıyor bence tr.gg böyle bir site olursa süper olur. Başka bir siteye yönlendirilmeden download edilmeli bence yoksa bi anlamı kalmaz örneğin gezginler.net de tıklıyorsunuz download a basıyorsunuz hemen indirmeye başlıyor adminlerinde tr.gg yi gezginler.net gibi yapmalarını rica ediyorum lütfen.

tr.gg de ftp olmadigi icin tr.gg üzerinden indirmek mümkün olamaz Wink
Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj08.12.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

peki yapılamaz mı?
Mesaj08.12.2008, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

restandbest yazmış:
peki yapılamaz mı?

sanmiyorum ve kodla yapsak desen öyle bi kodun olup olmadiginida sanmiyorum Wink

Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj08.12.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapılamaz diye birşey yoktur!! Twisted Evil bunlar mümkün olabilir eğer bana yardım ederseniz hep beraber yapabiliriz..
Mesaj08.12.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ownzcode yazmış:
yapılamaz diye birşey yoktur!! Twisted Evil bunlar mümkün olabilir eğer bana yardım ederseniz hep beraber yapabiliriz..

Yetkin olmadıktan sonra yardım etsek ne fayda kanka?
Mesaj08.12.2008, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

ne gibi bir yardım?
Mesaj09.12.2008, 17:14 (UTC)    

sarax yazmış:
restandbest yazmış:

tr.gg de ftp olmadigi icin tr.gg üzerinden indirmek mümkün olamaz Wink

FTP'si olmadığı için yapılamaz diye birşey söz konusu değil. Sonuçta biz resim yükleyebiliyoruz. Aynı şekilde .exe uzantılı dosya yüklenmesine izin verilse bu şekilde yükleyip Download ettirebilirsin. exe uzantılı için olmasa bile bence .doc tarzı uzantılı dosyaları yükleyebilmemiz güzel olur.
Mesaj10.12.2008, 11:18 (UTC)    

@priketseverler

öylede olabilir
ben sadece kendi bilgimi söyledim.Ama zaten bsliler herseyi basarir.
Biz onuda basarabiliriz.
Ama belkide download in yasak olmasinin baska bir sebebide olabilir Wink

Mesaj10.12.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bildigim kadarıyla downloadın yasak olmasını bedava-sitem.com belirlemedi
bu tür yasakları b-s koymuyor

yani tr.gg lerde yasak