Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Acı Tatlı 1. 5 Sene !!!

Sayın Bedava-Sitem yöneticileri ve kullanıcıları;

Bu Bedava-Sitem dahili içinde yazdığım son mesajdır Embarassed

Sizinle TAM 1.5 SENE

Acı-Tatlı bu sitede 1.5 senem geçti. Bu sınırlı zaman içerisinde pek çok site açtım pek çok site kapatıım Very Happy Bundan 1.5 sene önce ilk sitemi mynetten açmış dandik bir site olduğunu tahm,n ediyordum. Google da öyle takılrken bedava-sitem i farkkettim Üye oldum ilk sitemi hatırlıyorumda "karincalarcom.tr.gg" Very Happy çok çömezdim o siteyi açtığımda daha sonra bir çok site geçti başımdan mesala :

BİR SÜRÜ SİTE
Arrow odevistan.tr.gg
Arrow pchosting.tr.gg
Arrow oyun-katalog.tr.gg
Arrow digi-world.tr.gg

vs... bunların pek çoğunu kapattım Very Happy

Eh İşte ARADA Very Happy

Az hilekarlıklar yapmadım Very Happy mesela yeni site açmak için pek çok sallama e-mail kullandım, sonra forumda pek gözükmüyordum ama başka arkadaşların (hepsi çok değerli insanlar) mesajlarını kendim yazmış gibi yeni mesaj olarak atıım Very Happy

ONLARLA GELİŞTİK

Ben, mod olarak selin'i site olarak naazimca.tr.gg yi tanıdım Very Happy onlarla geliştim onlarla tecrübe kazandım. ONLARADA Nice teşekkürler ve saygılar....

ÜYELİK VE SİTE İÇİ ARAMA

en çok sıkıldığımız ve sinir bozcuc olaysa okadar aramama rağmen ne üyelik sistemi nede site içi arama kodu bulamadım İnşallah bizden sonraki kullanıcılar bu eklentilere kavuşu Very Happy

VEDA

Son olarak şunu belirtmek isterim bedava-sitem sadece bir aracı değil bir Aliledir ilk başlarda bunun farkında olmazsınız ancak daha sonra benim gibi yeni bir host+domain aLarak ayrılınca anlarsınız Very Happy

SON İSTEĞİM

Arkadaşlar sizden bi isteğim olacak eğer size bir damla yardımcı olmuşsam yeni aldığım siteye üye olursanız çok mesud olurum

WWW.3GENFRM.COM
Önceki mesajları göster: