Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2008, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu: İnternet depresyona mı sürüklüyor ?

Uzmanlar, internetin kendilerini zayıf bulan insanlara, günlük hayatta tadamadıkları bir güçlülük hissi verdiğini dile getirdi.

Uzmanlar, internetin kendilerini zayıf bulan insanlara, günlük hayatta tadamadıkları bir güçlülük hissi verdiğini dile getirdi.

Dünyada 65 milyon insanın sosyal ağlar denilen internet sitelerine üye olarak, gizli kimlikle kendini nasıl hissetmek istiyorsa, o kimliğe bürünüp, sahte bir dünyanın içinde yer aldığına dikkat çeken uzmanlar, kişilerin eksikliklerini bu yolla gidermeye çalıştıklarını açıkladı.

ABD'de yapılan bir araştırmanın aslında iyi niyetli bir buluş olan internetin, amacı dışında kullanılmasının pek çok sorunu ve kişilik bozukluğunu ortaya çıkardığını belirten uzmanlara göre, internet doğrudan insan ilişkilerinin yerini aldığında depresyon gelişimine yol açıyor ve sosyal desteğin azalmasına neden olabiliyor.
Mesaj14.12.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

beni depresyondan çok, yanlızlığa sürüklüyor, ama naapayım işte çok zevkli anasını satayım Cool

ortam kahvedekinden güzel, en azından daha temiz, kimsenin sigara dumanını içime çekmiyorum ve taş takibinden başka şeylerde öğreniyorum...
Mesaj15.12.2008, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her şeyin azı yarar,ortası karar,çoğu zarar.
Bu sözün gereği gibi davranırsak problem olmaz inşallah.
Mesaj15.12.2008, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tskrler..
Mesaj15.12.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkürler.
Mesaj15.12.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haber İçin Teşekkürler Rolling Eyes
Mesaj15.12.2008, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben yorumlarınız için teşekkür ederim.