Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2008, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Durmadan reklam geliyor...

Arkadaşlar bana durmadan reklam geliyor özelden. Cüneyt Hocam müdahele edin... Wink

arabeskgen Konu:

Dost Siteler
yaklaşık 4 dakika önce

--------------------------------------------------------------------------------

www.arabeskgen.tr.gg Ailesi Olarak Dost Sitelerimiz 1 Ayda 600 Tekil Ziyaretci Yönlendirdik Sizde Kaydınızı Yaptırın Ziyaretciniz Cogalsın Bizimde Dost Sitelerimiz

metallicamm Konu:

reklam
Bugün, 16:37:10

--------------------------------------------------------------------------------

Reklamını kendi sitemde vermek istiyorum sende benimkini verirsin ben metallicrazy

rockmanyax.yetkinforum.com'a üye olurmusun orda bana özel mesajla cevap verirsin ben bu siteye pek girmiyorum siteye üye ol!!

kimyatr Konu:

slm
Dün, 21:15:52

siteniz güzel olmuş tebrkler eminimki her geçengün dahada gelişecektir..şimdiden başarılar
eger sizde bizim egitim sitemize destek olamk isterseniz sitemizde bulunan reklamlardan birine tıklayarak destek olabalirsiniz

htmlcedunya Konu:

BEDAVA SİTEM REKLAM SİSTEMİ
23.09.2008, 18:03:12

BEDAVA SİTEM BANNER DEĞİŞİM SİSTEMİ
TÜM AŞAMALARI UKUYUNUZ.

Nasıl Çalışır ?
Siz buraya kayıt olarak sitenizin adını mail adresini ve 32 harflik sloganınızı yazıp bize gönderiyorsunuz.Bizde özel olarak banneri yapıp sisteme koyoruz bütün sitelerde görünüyor.
Ne Yapmak Gerekir
BU İŞLEMLERİ YAPTIKTAN SORA SİZE VERİLEN KODU SİTENİZİN SAĞ BÖLÜMÜNE KOYUNUZ
AKSİ TAKTİRDE ONAY MAİLİ GELMİYECEK VE BANNER DEĞİŞİM SİSTEMİNDE BULUNMIYACAKSINIZ
Kayıt İçin

http://htmlcedunya.tr.gg/REKLAM-KAMPANYALARI.htm

ucuzumnet Konu:

aa
30.08.2008, 14:25:00

arkadaslar yeni bir tr.gg içi chat sitesi açılmış vall güzel orda takılmanızı tavsiye ederim

www.chat-saray.tr.gg

ucuzumnet Konu:

Re: Re: aa
30.08.2008, 14:33:14

ne diyon lan o da benim sitem istediğimi yaparım elinden geleni bi taraflarına koyma senin gibi artistleriçok gördük ama elbet görüşürüz o zaman senle.....ben dediğimi yaparım......artist sen ne diyon lan asabımı bozma al yine yapıyom www.chat-saray.tr.gg istediğine git gitmezsen küserim ama..hahaha:.....bilmem neremindumanı.......istersen bi daha yapım....www.chat-saray.tr.gg........senle uğrasamam cevap bile yazma ....
Mesaj12.12.2008, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlar cunobagın yapacak bir şeyi yok malesef herkeze gelir yolluyorlar.. Wink
Mesaj12.12.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

Support mailinde sorun olduğu için buraya yazdım... Wink
Mesaj12.12.2008, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

özelden reklam site silinme sebebidir..
üstte belirtilen siteler en kısa zamanda silinecektir
Önceki mesajları göster: