Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2008, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Arka plan nasıl deiştirilir

arka planı red yaptım ama örneginde daha deişikti resim felan vardı bunları nasıl yapa bilirim kodluysa öğretirmisiniz yeni başladım
Mesaj12.12.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Kullandığınız Tasarım Red Tasarım Olduğu İçin, Red Tasarımların Arkaplan Değiştirme Kodunu Veriyorum ;

Kod:
<body bgcolor="" style="margin: 0 0 0 0;" background="Resim URLsini Buraya Yerleştirin">

Koddaki Belirtilen Kısıma Resim URLsini Yerleştirin ve Tasarım Ayarlarından Tasarımın Üzerindeki Yazı İsimli Kutucuğa Yerleştiriniz Ardından Kaydedin..

İyi Eğlenceler...

En son ironarchives tarafından 12.12.2008 21:35:00 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj12.12.2008, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Merhaba,

Kullandığınız Tasarım Red Tasarım Olduğu İçin, Red Tasarımların Arkaplan Değiştirme Kodunu Veriyorum ;

Kod:
<body bgcolor="" style="margin: 0 0 0 0;" background="Resim URLsini Buraya Yerleştirin">

Koddaki Belirtilen Kısıma Resim URLsini Yerleştirin ve Tasarım Ayarlarından Tasarımın Üzerindeki Yazı İsimli Kutucuğa Yerleştiriniz Ardından Kaydedin..

İyi Eğlenceler...

K.b url yi nerden alıcamı ve kodu nereye gircemi bulamadım Sad
Mesaj12.12.2008, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikvlodos yazmış:
ironarchives yazmış:
Merhaba,

Kod:

İyi Eğlenceler...

arkaplan urlsini nasilmi bulacan

bir upload sitesine upload ederek urlsini alabilirsin

aldigin url yi ironarchives hocamizin belirtiyi kodaki gibi urlsini buraya yerlestirin yazan yere yapistiracaksin sonra

Arrow tasarim ayarlari
Arrow tasarimin uzerindeki yazi ya ekliyeceksin
Arrow kaydet butonuna tikliyacaksin

iyi eglenceler
Mesaj12.12.2008, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
1000x178 boyutlarında ve png,gıf yada jpeg formatlarında resim hazırlayın
Resimleri yönetten bu resmi yükleyin.
Sayfalarımı değiştir
->Yeni sayfa ekle
->Resim ekle
->Resmin üzerine sağ tıklayın ve url'sini alın.

ve arkadaşımın verdiği kodun uygun yerine resim url'sini yapıştırın
Son olarak tasarımın üzerine ekleyiniz.

İyi eğlenceler
Mesaj12.12.2008, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

sahtehacker yazmış:
ikvlodos yazmış:
ironarchives yazmış:
Merhaba,

Kod:

İyi Eğlenceler...

arkaplan urlsini nasilmi bulacan

bir upload sitesine upload ederek urlsini alabilirsin

aldigin url yi ironarchives hocamizin belirtiyi kodaki gibi urlsini buraya yerlestirin yazan yere yapistiracaksin sonra

Arrow tasarim ayarlari
Arrow tasarimin uzerindeki yazi ya ekliyeceksin
Arrow kaydet butonuna tikliyacaksin

iyi eglenceler

imageshack gibimi ?? tmm da bn hala yapıştırılan yeri bulamadım hepnizden özürdilerim ama yeni oldugum için pk anlamıyom
Mesaj13.12.2008, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşağıdaki kod'da resmin url'si buraya yazan yere upload ettiğiniz resmin url'sini koyacaksınız..
Kod:

Mesaj13.12.2008, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Aşağıdaki kod'da resmin url'si buraya yazan yere upload ettiğiniz resmin url'sini koyacaksınız..
Kod:

onu anladımdaa onu yapıştırmayı deil resmin url sini koydum mesela ama sonra nereye koycam bu kodu
Mesaj13.12.2008, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın üzerindeki yazıya..
Mesaj13.12.2008, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:

işte onu bulamıyorumm
Mesaj13.12.2008, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikvlodos yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:

işte onu bulamıyorumm

Arkadaşım verdiğim kodda gerekli yerleri değiştirdikten sonra kodu tasarım ayarları-gelişmiş ayarlar-tasarımın üzerindeki yazıya ekleyeceksin..
Mesaj13.12.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
ikvlodos yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:

işte onu bulamıyorumm

Arkadaşım verdiğim kodda gerekli yerleri değiştirdikten sonra kodu tasarım ayarları-gelişmiş ayarlar-tasarımın üzerindeki yazıya ekleyeceksin..

ohhbe yani biriniz bile gelişmiş ayardemedi buldum hepinize teşekkürlerr kusura bakmayın yeni oldugumdan anlamadım Embarassed
Önceki mesajları göster: