Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: icerik kutunun arkaplan rengi css tasarim

arkadaslar ben icerik kutucugunun arkaplan rengini degistirmek istedim ama urlsini css kodundan bulup degistirdiyimde olmadi

Arrow resimleri inceleyiniz

Arrow resim1

Arrow resim2

benim anlamadigim urlsini css kodun´da bulup degistirince olmasi lazim ama neden olmuyor bilemiyorum gördüyünüz kutuyu full kaplamiyor bekliyorum

Arrow bu degistirmek istediyim kutunun arkaplan rengi resmi

Arrow su da eklemek istediyim arkaplan rengi (resimi)

Arrow butun widht ve height degerlerini ayni ayarladim bilemiyorum

ee hep biz mi yardim edecez birazda yardim alalim Wink Wink
buda espiriydi arkadaslar

saygilar iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.12.2008, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Kullandığınız Tasrımda O Bölüme Ait Birden Fazla Resim URLsi (arkalan resmi) Kullanılmış... Lütfen Kodlarınızın Arasındaki Diğer Resim URLlerini Kontrol Edin ve Onları da Değiştirmeyi Deneyiniz..

İyi Eğlenceler...

Mesaj13.12.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Merhaba,

Kullandığınız Tasrımda O Bölüme Ait Birden Fazla Resim URLsi (arkalan resmi) Kullanılmış... Lütfen Kodlarınızın Arasındaki Diğer Resim URLlerini Kontrol Edin ve Onları da Değiştirmeyi Deneyiniz..

İyi Eğlenceler...

anladim hocam tesekkurler

ben bi bakiyim bulabilecekmiyim Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.12.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam kutunun iceriligini sagliyan su resimler var

simdi kutuyu istediyim renge olusturmak icin bunlarin hepsininmi urlsini degistirmem gerekir cunki yukaridaki resimler icerik kutusunu olusturan resimler
Mesaj13.12.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet galiba hepsini degistirmem gerekiyor biraz mantigi kullaninca o kanata variyorum Very Happy
Mesaj13.12.2008, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
evet galiba hepsini degistirmem gerekiyor biraz mantigi kullaninca o kanata variyorum Very Happy

Wink
Mesaj13.12.2008, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
ua1905ua yazmış:

Wink

yardimlariniz icin tesekkurler hocam

allah razi olsun
Mesaj13.12.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim Wink
İyi Eğlenceler...

Mesaj13.12.2008, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
Rica Ederim Wink
İyi Eğlenceler...

vallah hocam 1 günde 2 sorunumu cözdün

eyvallah
Önceki mesajları göster: