Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Anadolu cafe
yada Anatolia cafe.. Wink

Cafe ingilizce olduğuna göre Anatolia daha iyi olur Wink

Ben olsam Bilgiweb İnternet Kafe koyardım Very Happy Reklam olsun diye değil zaten adı uyumlu Very Happy
Mesaj16.12.2008, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
marasultraslan yazmış:
Anadolu cafe
yada Anatolia cafe.. Wink

Cafe ingilizce olduğuna göre Anatolia daha iyi olur Wink

Ben olsam Bilgiweb İnternet Kafe koyardım Very Happy Reklam olsun diye değil zaten adı uyumlu Very Happy

Bilgiweb iyi bir isim olmazdı diye düşünüyoruz.Web site olarak iyi bir isim ama bir internet kafeye verilmesi gereksi ve mantıksızca olurdu
Mesaj16.12.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok ciddiyim bu konuda B-S İNTERNET CAFE koyardım.Hem çok güzel hemde ilginç.Yani tr.gg sahipleri daha çok gelmeyi ister.Tasarım işlerini fln hallederdik.Canlı forum gibi olurdu.
Mesaj16.12.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak doğru olabilir ama mantıksızca deme çünkü insanlar genellikle internete girmek için gelir internetin sanal adı web oluyor webde de bilgi olduğuna göre Razz

O zaman WebNetCafe olsun Razz
Mesaj16.12.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

beliki de ama bakarsan şuda var ben mantıksızca derken bir nebze az da olsa şunu düşünerek de dedim günümüzde kafelere kimse bilgi için gitmiyor ya oyun yada net için gidiyor o yüzden de dedim diğer nedenlerde var belki ismi sevmedim ama bir de bu yönden düşün Wink
Mesaj16.12.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

egleninsimdi yazmış:
Çok ciddiyim bu konuda B-S İNTERNET CAFE koyardım.Hem çok güzel hemde ilginç.Yani tr.gg sahipleri daha çok gelmeyi ister.Tasarım işlerini fln hallederdik.Canlı forum gibi olurdu.

Benimkine denildi zannettim
Mesaj19.12.2008, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Akdeniz cafe koyardım

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj20.12.2008, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten HAZAX Adlı Bir Cafe Açardım! Very Happy Twisted Evil Idea
Mesaj20.12.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

SanalSahne İnternet Cafe Mr. Green