Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2008, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden İyi Siteler Adsense Reklamları İçin Onay Alamamıyor?

Arkadaşlar siteleriniz çok güzel gerek içeriği ile gerekse tasarımı ile harika bir web siteniz var.Ama bir türlü google adsense için yaptığınız başvurular kabul edilmiyor peki neden?

Bunun tek bir cvbı var ister bilenler olsun ister bilmeyenler biz adsense için ony bekleyen tüm sitelere açıklıyoruz.Adsense reklamını almanız için sitenizde hiçbir reklam firmasının reklamlarını yayınlayamassınız.Adfsense reklam vereceği sitelerin sadece kendi reklamlarını yayınlamasını istiyor.İşte bu yüzden adsense başvurularınız onaylanmıyor. Wink Eğer adsenseden reklam almak istiyorsanız adsense reklamlarınızdan başka reklam web sitelerinizde yayınlamayın. Wink

Bu konuda bilgisi olmayanlar için bu metin hazırlanmıştır.
Mesaj16.12.2008, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatımınız İçin Teşekürler Çok Güzel Bir Anlatım Olmuş Başarılarınızın Devamını Dilerim...
Mesaj16.12.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkurler..
Mesaj16.12.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aklınız varsa adsense'den reklam almazsınız!!

Ben zamanında aldımda noldu? 100$ ımı vermediler...

Sadece ben değil çoğu kişiye böyle yapıyorlar!Bkeliyorlar bekliyorlar sonra hesap günü gelince neymiş efendim, sen haksız tıklama yaptın!Allah bildiği gibi yapsın bunları, Allah herşeyi biliyor hakkımı helal etmiyorum...
Mesaj16.12.2008, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
Aklınız varsa adsense'den reklam almazsınız!!

Ben zamanında aldımda noldu? 100$ ımı vermediler...

Sadece ben değil çoğu kişiye böyle yapıyorlar!Bkeliyorlar bekliyorlar sonra hesap günü gelince neymiş efendim, sen haksız tıklama yaptın!Allah bildiği gibi yapsın bunları, Allah herşeyi biliyor hakkımı helal etmiyorum...

Valla bilemem ilk kez bir şikayet alıyorum
Mesaj16.12.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz akıllı olan adamlar boştan yere size para verecekler tabikide arada sorun çıkartırlar ama bu üye olmanıza engel olmasın paranı vermediler diyelim ne kaybettik hiçbirşey ama verirlersede paranı çok iyi olur deilmi Very Happy

paylaşım için teşekkürler Smile
Mesaj16.12.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
biraz akıllı olan adamlar boştan yere size para verecekler tabikide arada sorun çıkartırlar ama bu üye olmanıza engel olmasın paranı vermediler diyelim ne kaybettik hiçbirşey ama verirlersede paranı çok iyi olur deilmi Very Happy

paylaşım için teşekkürler Smile

Wink