Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: icerik ekleyemez hale geldi sitem

Arrow sayfalarıma icerik ekleyemez hale geldi sitem fazla iceril ekleyince yavaşlıyo ve icerik eklemiyor sayfalar acılmıyor daha dogrusu lütfen yardım eddin allah rızası icin daha cok islam bilgisi eklemem lazım yardım

En son islamkodes tarafından 16.12.2008 17:06:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.12.2008, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım haklısınız.Bu aralar b-s yoğun bir çalışmada heralde.Sorun herkeste var.Bizim için en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorlşar.Biraz sabredersek en güzeli olacak.
Mesaj16.12.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMIYORUM
BU BİLGİSAYARINIZDAKİ Bİ ARIZADAN
KAYNAKLANABİLİR ....!

Mesaj16.12.2008, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 yıldır b-s ileyim.Sayfalarda hala sorunlar var.çOrada da yazıyo zaten arkadaşım sayfalarımı değiştirde.
Mesaj16.12.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

egleninsimdi yazmış:
1 yıldır b-s ileyim.Sayfalarda hala sorunlar var.çOrada da yazıyo zaten arkadaşım sayfalarımı değiştirde.

evet yazıyo ama 1 senedir bu sorun varsa hal olmaz daha
Mesaj16.12.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun hal oldıu benden kaynaklanan bişey olmuşta Razz
Mesaj16.12.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kadar karamsar olmayın arkadaşlar inşaallah düzelecek biraz sabretmemiz lazım

iyi çalışmalar Wink

Mesaj16.12.2008, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
egleninsimdi yazmış:

evet yazıyo ama 1 senedir bu sorun varsa hal olmaz daha

Merhaba,

Oradaki Yazı Hep Var ve Olacaktır..
Bunun Nedeni ise Teknik Ekibin Sürekli Yeni Versiyon ve Yenilikler İçin Çalışıyor Olmasıdır.
Bir Başka Neden İse, Sayfa Editörlerinde Bazı Hatalrın Biranda Çıkmasına Karşın Bir Uyarıdır..
Örneğin ; Bir Sayfanızı Sildiğinizde Tekrar Başka bir Sayfanızı Açamazsınız, Sayfayı Yenilemeniz Gerekir.. Teknik Ekip Bu Gibi Ufak Sorunlar Üzerinde Dahi Çalışmalar Yaptığı İçin Oradaki Yazı Heran Orada Kalacaktır..
Elbetteki Bu Herhangi Bir Sorun Teşkil Edebileceği Anlamına Gelmez..

Örnekde de Belirttiğim Gibi, Bu Gibi Ufak Sorunların Pratik Çözüm Yollarını Bildikten Sonra, Sorun Yaşamazsınız Wink

İyi Eğlenceler...