Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ilmihal html kodu ?

Arkadaşlar, sitem için ilmihal bölümü hazırlamak istiyorum. Bildiğiniz bir kod varsa bana yardımcı olurmusunuz lütfen ?
Mesaj19.12.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ilmihal html kodu ?

islamcaddesi yazmış:
Arkadaşlar, sitem için ilmihal bölümü hazırlamak istiyorum. Bildiğiniz bir kod varsa bana yardımcı olurmusunuz lütfen ?

Kod:
<!—www.htlmkodes.tr.gg  kod baslangici--><iframe style="width: 166px; height: 172px" marginwidth="0" marginheight="0" src="http://site.mynet.com/ltfsener/peygamberlerimiz/islam_ansiklopedisi.htm" frameborder="0" width="468" scrolling="no" height="60"></iframe><!—www.htlmkodes.tr.gg kod sonu--></body></html>
Wink
Mesaj19.12.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğiniz kod için tşk. ederim, ancak yeterli deyil. Yani örneğin çoğu konular sadece kendisiyle ilgili değişik bilgiler arzediyo. Örneğin teyemmüme baktım. Sadece teyemmümde yüzük takmanın hükmünü yazmış ama teyemmüm hakkında ana bilgiyi vermemiş... Ve bunun gibi diğer konularda aynı şekilde..
Mesaj19.12.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamcaddesi yazmış:
Verdiğiniz kod için tşk. ederim, ancak yeterli deyil. Yani örneğin çoğu konular sadece kendisiyle ilgili değişik bilgiler arzediyo. Örneğin teyemmüme baktım. Sadece teyemmümde yüzük takmanın hükmünü yazmış ama teyemmüm hakkında ana bilgiyi vermemiş... Ve bunun gibi diğer konularda aynı şekilde..

bundan başka bulamazsınız ayrıca rica ederim Wink
Önceki mesajları göster: