Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Fener'de Hedef Kameni

Kanarya, İspanya'da 5 sezondur Espanyol forması giyen Kamerunlu kaleci Carlos Kameni için harekete geçti.
Fenerbahçe, Espanyol'un Kamerunlu kalecisinin peşinde. Sarı-lacivertli yönetim, Kameni'yi getirmek için sözleşmesinin biteceği sezon sonunu bekleyecek ..

Ocakta kadroyu takviye etmeyi hedefleyen Fenerbahçe yönetimi, sezon sonu için de planlarını yapıyor. Gündeme gelen ilk isim ise bir kaleci... Kanarya, İspanya'da 5 sezondur Espanyol forması giyen Kamerunlu Carlos Kameni için harekete geçti.

Kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 24 yaşındaki file bekçisi, yönetimin 'yenileme' teklifini de kabul etmedi. Kameni'nin, sezon sonunda takımdan ayrılacağının kesinleşmesinden sonra da bir dönem Espanyol'da görev yapan Aragones, yönetime Kamerunlu'nun alınması yönünde rapor verdi.

'EN İYİ YABANCI KALECİ'

Volkan Demirel'den memnun olmayan yöneticiler de bu rapor üzerine Kameni için düğmeye bastı. Kameni, İspanya Ligi'nde Casillas ve Valdes'den sonra en iyi kaleci kabul ediliyor. Ayrıca en iyi yabancı file bekçisi olarak gösteriliyor. Kamerunlu kalecinin en önemli artısı, sezon sonunda serbest kalacak olması

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj24.12.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için Teşekkürler..
Mesaj24.12.2008, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkent yazmış:
Paylaşım için Teşekkürler..
Wink

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj25.12.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: