Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2009, 02:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

degerli b-s kullanicilari tarih 27-02-2009

artik tekrar eskisi gibi
Arrow sitemi güncel tutuyorum
Arrow hergun manset haberler ekliyorum
Arrow gündemde olan konulari düzenleyip siteme ekliyorum
Arrow yani kisaca eskisi gibi tam gaz ultrAslan´i temsil etmeye devam edecegim

ayrintili bilgi sitemizde mevcüt olacaktir

artik tekrar degelerendirmelerinizi bekliyorum
sizden gelecek olan fikir alis verisinden olusacak düsüncelere dayanarak sitemizi eskisinden daha iyi bir yere getirmeye calisacagim bu nedenle sizlerin düsüncesi benim icin önemli

düsüncelerinizi eksik etmeyin Laughing

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj05.08.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Slm ua,
Eski siten cok güzeldi.Cok begenilliyordu.Hatta ilk galatasaray taraftar sitelerindendi ve tutuluyordu. Simdi dikkatimi cekti fazla ilgilenmiyorsun sanirim. Buradaki insanlarin senin gibi iyi insanlara ihtiyaci var hem forum olarak hemde siten olarak seni daha cok aktif görmek isteriz kardesim. Insallah yeni iceriklerini cok yakinda bekleriz.

Hayatinda ve sitende basarilarini diliyorum...

Saygilarimla,
AnadolululaR
Mesaj05.08.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkur ederim kardes bu güzel sözlerinden dolayi eyvallah..

sitemi aktif tutmayi bende isterim istememem´den kaynaklanmiyor ama bir kac sorunlar var bunlar düzelmedikce sitemi aktif tutmiyacagim

ama dönüsüm muhtis olacak bundan eminim Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj05.08.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
tesekkur ederim kardes bu güzel sözlerinden dolayi eyvallah..

sitemi aktif tutmayi bende isterim istememem´den kaynaklanmiyor ama bir kac sorunlar var bunlar düzelmedikce sitemi aktif tutmiyacagim

ama dönüsüm muhtis olacak bundan eminim Smile

Elimizden geleni yapariz.Insallah iyi olur.Allahtan sabir ve sorunlarinin düzelmesini niyaz ederim Neutral
Mesaj05.08.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyvallah sonsuz tesekkurler sizin desteginiz oldugu sürece benim sirtim yere gelmez Very Happy
Mesaj23.08.2009, 03:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba veya günaydin ben yine sabahladim Smile

bazi arkadaslar tasarim degisikligine gitmemi istiyor´du,
bizde öyle yaptik tasarimi 4.kez degistirdim tasarimda eksiklik varsa veya her hangi bir düsünceniz varsa kapimiz gönlümüz Niyetli (Oruclu) yüregimizle sizlere aciktir degerli dostlar..

iyi sabahlar dilerim.
Mesaj23.08.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten her şekilde güzel abi

Başarılarının devamını dilerim Wink

Mesaj25.08.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Siten her şekilde güzel abi

Başarılarının devamını dilerim Wink

eyvallah saolasin can
isin icinde galatasaray olunca güzel olmasi Sart Very Happy
Önceki mesajları göster: