Forum'da ara:
Ara

SBS yüzünden kendinizi nasıl hissediyorsunuz?
Çocukluğumu yaşayamıyorum
  0%
[ 0 ]
Kendimi yarış atı gibi hissediyorum
  16%
[ 1 ]
Ailem dır dır edip duruyor
  16%
[ 1 ]
Hepsi
  50%
[ 3 ]
Diğer
  16%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj27.12.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: sbs hakkında ...

Sbs yüzünden strese giren arkadaşlarım,
Bir anket yapılmış. Sonuçları duyduktan sonra ankete cevap verenlerle benim aynı durumda olduğumuzu anladım.Anketin aynısını ben yaptım. Sziden cevapları bekliyorum. Ben bir-iki cevap daha ekledim.

Önceki anketteki cevaplar
Çocukluğumu yaşayamıyorum: %87
Kendimi yarış atı gibi hissediyorum: %7
Ailem dır dır edip duruyor: %6

°°°"Ismi bilinmez bir yerlere yolcuyum. Dikensiz gül olmaktansa kardelen olurum. Bizler büyürken durmaz büyür oyunlar. Bütün oyunlarda herkes kadar benim de payim var."°°°

En son yagmurlar1997 tarafından 27.12.2008 17:41:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.12.2008, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendimi yarış atı gibi hissediyorum.
Mesaj27.12.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu SBS Türkler İçin Bence Kötü Bişey Bu Kadar Bir İnsan Sınav Stresine Girerse O Kişinin Psikolojisi Bozulur.Ta 6. Sınıfta SBS Denilen Sınava Giriyorsun Çok Zor İş.Allah Tüm Sebeseye Girenlere Yardım Etsin...
Mesaj27.12.2008, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence iyi birşey ama burada iyi diye bi bölüm yok o yüzden diğer

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj27.12.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

SBS çok zorlaştı. Artık insan ne yapacağını şaşırıyo.Derslerde bir garip. Mesela ben ders çalışacağıma bi elimde yapıştırıcı bi elimde kibrit teknoloji-tasarım ödevini yapıyorum. Yani sınava çalışmak bile zor oluyo. Eğlence yasak sanki. Bende kendimi yarış atı gibi hissediyorum.

°°°"Ismi bilinmez bir yerlere yolcuyum. Dikensiz gül olmaktansa kardelen olurum. Bizler büyürken durmaz büyür oyunlar. Bütün oyunlarda herkes kadar benim de payim var."°°°
Mesaj27.12.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

biz sbs sınavına girmeyeceğiz fakat bu konuda haklısınız son sınıfta bile teknoloji tasarım dersi var bu ders yerine test saati koyarlarsa ülkemizdeki öğrencilerin başarısı artar.
Önceki mesajları göster: