Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu: css tasarim´a nasil link eklenir anlatim<<

Arrow digelim oyunlar dige bir link eklemek istiyoruz
Arrow sayfalarimi degistir yaptik
Arrow yeni sayfa ekle ye tikladik

Arrow örnek

Arrow yeni sayfanin ismini oyunlar yazdik ve kaydet dedik ve kaydet dedikten
Arrow eklediyin oyunlar sayfasina gitmen icin yukarida söyle birsey yazar

Arrow Sayfan "oyunlar" başarıyla eklendi!

Arrow Yeni sayfayı şimdi burdan görebilirsin:
http://bedava-sitem/oyunlar.htm eklediyin sayfa ya tikliyorsun ve acildiginda urlsini kopyaliyorsun

Arrow menu butonuna köprü ekliyorsun söyle izah ediyim digelim bir resim yükledin o resim´e tikladiginda eklemis oldugun oyunlar sayfasina baglanmasini istedin

Arrow bunun icin istediyin resim veya yazi veya butona köprü ekliyorsun köprüyü eklerken asagidaki örnek url gibi yaziyorsun yani eyer bir yeni sayfa eklediysen ve sayfanin ismi bedava-sitem ise onun uzantisini www.bedava-sitem.com/bedava-sitem.htm yapmalisin

Arrow eyer tasarimda hic menu butonu filan yoksa hazirlamis oldugun butonu veya resimi kodlarini tasarimin üstune eklemen lazim

Arrow kaynak butonu na tikliyorsun sayfadaki kodlari kopyaliyorsun

Arrow tasarim ayarlari
Arrow gelismis ayarlar
Arrow tasarimin üstüne ekliyorsun
Arrow kaydet diyorsun

ama eyer zaten sitende menü varsa tasarim ayarlarindan menülerin isimlerini buluyorsun ve köprüleri ekliyorsun
...............................................................................................................................................

Arrow Resimli anlatim

Arrow resimli anlatim da 1 den 12 ye kadar detaj var bunlari siralamasina göre uyguliyacaksin

Arrow nott Oyunlar butonun isimnden örnek veriyorum

Arrow 1yeni sayfa ekle
Arrow 2 yeni sayfa ismine Oyunlar Yazdik
Arrow 3 ve 4 oyunlar sayfasini olusturacak olan butonümüzü hazirladik ve yeni sayfamizin adini vermis oldugumuz (oyunlar´) url´sini ekliyerek köprüsünü olusturduk
Arrow 5 köprüyü olusturduktan sonra tamam butnonu´na tikliyoruz
Arrow 6 kaydet butonuna tiklamaya gerek yok ama eyer oyunlar sayfasinda butonun ekstra bir yerde görmek istiyorsan kaydet diye bilirsin
Arrow 7 ve 8 Kaynak butonu´na tikliyoruz görmüs oldugumuz kodlarin tümünü seciyoruz ve kopyaliyoruz
Arrow 9 tasarim ayarlarina giriyoruz
Arrow 10 gelismis ayarlarini seciyoruz
Arrow 11 tasarimin üzerindeki yaziya butonumu´zun kodu´nu yapistiriyoruz
Arrow 12 en son olarak da asadaki kaydet butonu´na tikliyoruz

Arrow resimli anlatima yazi yazmadim herseyi cizdim ve siraladim zaten anlatimini uzun uzun yazmisdim önceden baslikta..!!
Arrow aslinda cok zor birsey degil tabiki baslangic´da zorluk ceken arkadaslarimiz olabilir gayet dogal birsey

umarim faydali olur
iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 28.10.2012 17:31:14 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: