Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2008, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Gerrard suçlu bulundu! / 5 Yıl Hapse mi Giriyor?

Pazar günü oynadıkları Newcastle United maçından sonra 5-1'lik galibiyeti kutlamak için Lounge Inn adlı bir bara giden ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Liverpool ve İngiltere Milli Takımı'nın yıldızı Steven Gerrard'ın karıştığı darp olayı İngiliz basınında manşetlerden düşmüyor.

Gerrard ve arkadaşlarının döverek hastanelik ettiği 34 yaşındaki Marcus McGee'nin şikayetçi olmasıyla patlak veren skandalın detayları da ortaya çıkmaya başladı.

İngiliz dedektiflerin yaptığı araştırmalar sonucu, barda dj'lik yapan Marcus'la Gerrard'ın bir şarkı istenmesi nedeniyle tartıştıkları ve olayın patlak verdiği öğrenildi. Marcus McGee, yaşanan arbededen ve aldığı darbelerden sonra hastaneye kaldırılırken, 34 yaşındaki adamın kafasına 4 dikiş atıldığı ifade edildi. İngiliz basınında yer alan fotoğraflarda ise bar içerisinde yaşanan kavganın boyutları da ortaya çıktı. Fotoğraflarda yerlerin kan içinde ve cam kırıklarıyla dolu olduğu gözlenirken bar sahipleri yaptığı açıklamalardan böyle bir olayla anılmaktan dolayı büyük üzüntü duyduklarını belirttiler. Marcus'un ailesi de böyle bir olayı yaşadıklarına hala inanamadıklarını ve Marcus'un çevresinde sessiz bir insan olarak tanındığını ifade ettiler.

Bu arada yaklaşık 21 saat karakolda kalan ve polis tarafından sorgulanan Gerrard'ın sabah erken saatlerde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakldığı ifade edildi. Polis yetkilileri, Gerrard ve olaya karıştıkları tespit edilen 3 arkadaşının 23 Ocak'ta Noth Sefton'da mahkemeye çıkacaklarını açıklarken, İngiliz futbolcunun 5 yıl hapis cezası istemiyle yargılanacağı öğrenildi.

Liverpool Kulübü de, resmi internet sitesi aracılığıyla yayınladığı bir mesajda bu zor döneminde, 10 yıldır kulübe hizmet eden Gerrard'ın sonuna kadar arkasında olacağını duyurdu.
Mesaj30.12.2008, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üff Be GüzeliM Futbolcuya Yazık Oldu... Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj30.12.2008, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:

Valla orta sahada sayılı oyunculardan ama böyle birşey yaptığı doğru ise haketmniş diye düğşünüyorum.Ayrıca suçlu olsa bile hapse girmez bu konularda rahat olun.Liverpool kulübü olayı halleder.
Mesaj30.12.2008, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
devkodservisi yazmış:

Valla orta sahada sayılı oyunculardan ama böyle birşey yaptığı doğru ise haketmniş diye düğşünüyorum.Ayrıca suçlu olsa bile hapse girmez bu konularda rahat olun.Liverpool kulübü olayı halleder.

Gitti gerradım

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj31.12.2008, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlız dövdüğü adamında dişini kırmış baya kötü yapmış adamı
Mesaj31.12.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çök kötü oldu ya!
Mesaj31.12.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: yok yauw

hapis fılan olmaz o para cezasına döner örnekleri çok....
Mesaj31.12.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benzetmiş Adamı
Video'yu İzledimde Laughing

Mesaj31.12.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özelden link atarmısın?

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Önceki mesajları göster: