Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2008, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Son zamanlarda forumda

Sevgili bedava sitem teknik destek ve uyeleri

benim forumda son zamanlarda dikkatımı çeken bir noktalar var onları belirtmek isterim.

1.Selin hanımın durumu nedir hala bize kesin bir açıklama yapılmadı .İşten çıkarıldımı . ayrıldımı.... son zamanlarda selin hanımla ilgili bütün başlıklar silindi...?

2.Sıkça sorulan sorular bülümü bir modunuzun gazabına ugramakda devamlı ismi gözükmesi yada tam olarak anlamadıgım bir olay için çabalamakda. sabitlerin bazı linkleri kırık onlar dikkat edilmiyor . Aynı konudan iki adet var . farklı yöntem derseniz . sabit olan başlıgın altına ikinci bir başlık olarak açın . s.s.s iki sayfadan oluşmasın.?

3.Foruma yeni modlar alın forumun durumu neredeyse vahim bazı modlar mod olmadan önce neredeyse 10 saat online di ama şimdi o modları göremiyoruz. lütfen bu duruma çözüm bulun...?

4.Yeni rutbe oluşturulsun.bs usta yada bunlara benzer rutbe oluşturulsun.oluşturulabilirmi?

5.serbest bölge eskiden böyle degildi şu anda serbest bölge neredeyse yol geçen hanı gibi ne konu ararsanız var . bu forum teknik bir forum degilmiydi.?

6.forum imzalarına hiç dikkat edilmiyor . Bazı kullanıcılarda siyasi içerik bazılarında ise kurallara uymuyor.?

şimdilik bunları belirtelim.

Hepinize iyi eglenceler...

LÜTFEN sizlerinde yorumunu bekliyorum ama soruları cevaplamayın lütfen sadece teknik destek kesin ve net bir şekilde cevap versin ..

Mesaj30.12.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron gerçekten iyi noktalara değinmişsin biri haricinde hepsine katılıyorum ve seni destekliyorum katılmadığım başlık serbset bölge adı üstünde serbest bölge forum teknik bir forum ama oranın amacı b-s üyelerinin siteleri ile uğraşmasını bırakıp biraz eğlenmesi ee gençlere özel ve serbest bölgede bunun için var Wink
Mesaj30.12.2008, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
abron gerçekten iyi noktalara değinmişsin biri haricinde hepsine katılıyorum ve seni destekliyorum katılmadığım başlık serbset bölge adı üstünde serbest bölge forum teknik bir forum ama oranın amacı b-s üyelerinin siteleri ile uğraşmasını bırakıp biraz eğlenmesi ee gençlere özel ve serbest bölgede bunun için var Wink

teşekkür ederim

serbest bölgede son zamanlarda site alakalı sorular belirli kullanıcıların devamlı konu açmaları .serbest bölge olmasına ramen ama maç anlatımları yasak o zaman belirli kurallar getirilmeli...diye düşünüyorum...

Mesaj30.12.2008, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kurallar kısıtlanmalı o konuda haklısın Wink
Mesaj30.12.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba,

Önerileriniz forum ile alakalı değil site sistemi ile alakalı olmalıdır.

İyi eğlenceler..
Mesaj30.12.2008, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
merhaba,

İyi eğlenceler..

tamam bu doğru ama bunlarıda birilerinin söylemesi gerekmez mi uzun süredir bu şekilde çünkü Wink
Mesaj30.12.2008, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
merhaba,

İyi eğlenceler..

evet site ile alakalı olmalı ama bazı forumla alakalı mesajları teknik destek tarafından cevap verilmekde.umarım bunada cevap verilir.

.

Mesaj30.12.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

önerilerimiz sistem ile ilgili olsun diyorsunuz ama forum düzeni nolacak o zaman forum düzeniyle ilgili bir başlık açılsın
@abron söylediklerinize katılıyorum özellikle moderatör güncellemeleri hakkında ve rütbe konusunda artık bazı moderatörleri forumda hiç göremiyoruz arasıra görsek bile düzenleme yaptıklarını görmüyoruz ayrıca moderaör olmak için baya bir çaba gösterdiler kendilerini kanıtladılar ama moderatör olduktan sonra görevinin gereğini unuttular bunlar inşaallah düzelir artık ümidimi kesme durumuna geldim

iyi çalışmalar...

Mesaj30.12.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim

teknik destek bu yazdıklarımı gözden geçirerek bize bir açıklama yaparsa sevinecem . Yöneltmiş oldugum sorular forumda birçok kişinin rahatsız oldug sorulardı ...

Alıntı:
önerilerimiz sistem ile ilgili olsun diyorsunuz ama forum düzeni nolacak o zaman forum düzeniyle ilgili bir başlık açılsın

böyle bir öneri modluk dönemimde vermişdim forumla ilgili haber ve forumla ilgili her şey o başlık altında olacakdı.. ama kabul edilmedi...
Mesaj30.12.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.Selin hanımın durumu nedir hala bize kesin bir açıklama yapılmadı .İşten çıkarıldımı . ayrıldımı.... son zamanlarda selin hanımla ilgili bütün başlıklar silindi...?

Selin Hanım ile alakalı bir açıklama en kısa zamanda tarafımdam veya bizzat kendisi tarafından yapılacaktır.

2.Sıkça sorulan sorular bülümü bir modunuzun gazabına ugramakda devamlı ismi gözükmesi yada tam olarak anlamadıgım bir olay için çabalamakda. sabitlerin bazı linkleri kırık onlar dikkat edilmiyor . Aynı konudan iki adet var . farklı yöntem derseniz . sabit olan başlıgın altına ikinci bir başlık olarak açın . s.s.s iki sayfadan oluşmasın.?

Sıkça sorulan sorular bölümünde sadece yönetici ve modların başlıkları bulunabilir,çünkü sadece yönetici ve modların başlık açma durumu vardır o bölümde.Aynı konulara değil mümkün olduğunca anlaşılır anlatımlara yer vermeye dikkat etmekteyiz.Sayfa sayısı önemli değildir.

3.Foruma yeni modlar alın forumun durumu neredeyse vahim bazı modlar mod olmadan önce neredeyse 10 saat online di ama şimdi o modları göremiyoruz. lütfen bu duruma çözüm bulun...?

Forumun durumunda herhangi bir vehamet bulunmamaktadır.Moderatörlerimiz ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar.

4.Yeni rutbe oluşturulsun.bs usta yada bunlara benzer rutbe oluşturulsun.oluşturulabilirmi?

Şu anki rütbeler yeterlidir.

5.serbest bölge eskiden böyle degildi şu anda serbest bölge neredeyse yol geçen hanı gibi ne konu ararsanız var . bu forum teknik bir forum degilmiydi.?

Aslında teknik bir forumda öyle serbest bölgede bulunmamalıydı ama yinede sürekli foruma takılan kullanıcılarımızı düşünerek o bölüm ve gençlere özel bölüm açıldı,isterseniz tümden kaldırırız,sohbete ve geyiğe vs izin vermeyiz.Ama o iki bölümü de kaldırırsak devamlı forumda bulunan kullanıcılarımız mağdur olacaktır.Bu yüzden şimdilik düşünmüyoruz.Adı üzerinde "serbest bölge". Her konunun kurallar çerçevesinde bulunması çok doğal.

6.forum imzalarına hiç dikkat edilmiyor . Bazı kullanıcılarda siyasi içerik bazılarında ise kurallara uymuyor.?

Forum imzası modülünü tümden iptal edeceğim bu şekilde sürerse.
Önceki mesajları göster: