Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
sanal-reklam yazmış:
Mr. Green Mr. Green zannedersem pr hakkında ki bilginiz 0

Pagerankı isterse 10 olan bir siteyle banner takas yapın etkisi olmaz Mr. Green

Pr artması için banner değil link takas yapmak gerekli Wink

kardeşim biz istersek banner takas istersek link takas yaparız çok biliyorsanız kendinizde kalsın bilgileriniz.

Bana kardeşim deme o mertebeye ulaşabilen benim dostum çok bu bir sana ona buna ihtiyacım YOK.2 ayrıca ben seni orada sana bilgi vermek istedim ama sen ve bazı arkadaşların dikkat çekecek ya ee tabi olayı abartın ulan burada size bilgi veriyoruz sevecen espirili bir şekilde adamlar illa bunu kendi lehlerinde kullanacaklar.Ne sana ne senin gibileri bir daha en ufak yardımım dokunmayacak benim açtığım konularda sakın dolaşmayın Wink
Mesaj03.01.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi arkadaşım tmm yanlış bişeyler söylemiş olabilir ama aşağılama olacağını sanmıyorum ayrıcı 1905 değil 1903 artık uzatmayın başlık kilitlenecek.
Mesaj03.01.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
sanal-reklam yazmış:
bilgi-cehennemi yazmış:
@sanal-reklam

Üslubunuza dikkat edin..Forum imzamı iyi okusaydınız anlardınız..!Kendim hazırladım..
!
Ayrıca 100'den asagı inmiyor..Bunu kafanıza sokmayı denerseniz cok sevinirim..

@siyahbeyaz-1903 pr2 olanlarla takas yapmak istiyormus..Zevkler ve Renkler tartısılmaz..Pr hakkında bilgisi olup olmadığı hakkında yorum yapamazsınız..!

İyi eglenceler.. Wink

nediyorsun be sen iyimisin benim yazdığım mesajlarda senin üslup anlayışına aykırı olan bir cümle yok.Neden kafandan uyduruyorsun.Ayrıca isteyen istediğini yapsın zevkler ve renkler tartışılamazmış tartışan kim ya sen uyduruyon birşeyler de hadi hayırlı ben dedim ki link takas yap banner takas prni arttırmaz ayrıca forum imzandada okunacak bir şey yok hem kafandan uyduruyorsun resmen yaw millet o kadar oynuyor ki dikkat çekmek için hadi hayırlısı Embarassed

Üslubun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz..Konuyu uzatmayın..!!
Resmen @siyahbeyaz-1905 i asagılamıssınız..!!

sıkıştın herhlade kimi bugümne kadar aşağıladım ben söyle bakalyım böyle bir şey gördüğünü ispatla da örüşelim kimi aşağılamışım daha dün foruma gelmiş adam bana laf atıyor size insanca yaklaşmam zaten suçtu ha onun için özür kimseyle de ben alay etmem tamam mı senide öbürünüde öğreniyoruz yavaş yavaş bu arada senin o beyin dağarcığındaki üskubunu açıklada benim gibi bilmeyenler öğrensin
Mesaj03.01.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:
sanal-reklam yazmış:
Mr. Green Mr. Green zannedersem pr hakkında ki bilginiz 0

Pagerankı isterse 10 olan bir siteyle banner takas yapın etkisi olmaz Mr. Green

Pr artması için banner değil link takas yapmak gerekli Wink

kardeşim biz istersek banner takas istersek link takas yaparız çok biliyorsanız kendinizde kalsın bilgileriniz.

Bana kardeşim deme o mertebeye ulaşabilen benim dostum çok bu bir sana ona buna ihtiyacım YOK.2 ayrıca ben seni orada sana bilgi vermek istedim ama sen ve bazı arkadaşların dikkat çekecek ya ee tabi olayı abartın ulan burada size bilgi veriyoruz sevecen espirili bir şekilde adamlar illa bunu kendi lehlerinde kullanacaklar.Ne sana ne senin gibileri bir daha en ufak yardımım dokunmayacak benim açtığım konularda sakın dolaşmayın Wink

tmm kardeş değil arkadaş deriz.ayrıca biz hiç bir şekilde oyun oynamıyoruz sizin forumda açtığınız konularada cvap yazmayız aynı anlayışı sizdende bekliyoruz.sizde bundan sonra bizim açtığımız konularda dolaşmayın Wink ayrıca ulan şeklinde yorumlar yazmayın biraz daha kibar olun ltfn
Mesaj03.01.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışma ortamı yaratmayın..!!

Zeka Seviyenize inecek kadar küçülemem

Burada @siyahbeyaz-1903 ün hakkını yiyorsunuz..

İyi eglenceler.. Wink

Mesaj03.01.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
bilgi-cehennemi arkadaşım tmm yanlış bişeyler söylemiş olabilir ama aşağılama olacağını sanmıyorum ayrıcı 1905 değil 1903 artık uzatmayın başlık kilitlenecek.

yaw ulan birde şu var ha adama haksız ya yada sıkışıyor hemen olayı kapatacak o bilgi-cehennemi arkadaşına da iyi para ver seni o kadar savunuyor ee ne de olsa kahramanlık başka tabi.Senin avukatın ya senin üslubunu biz bozunca devreye o giriyor nedense o birşey değil savunduğu kişinin daha nicini bilmiyor adama burada üslup artitliği yapıyor o da komik ha valla oynamayı başaranları kutlarım ben doğalım gülüm herşeyim birdir.Herşeyi söylerim ona bua oynamam
Mesaj03.01.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam bilgi cehennemi uzatmayın ltfn mod arkadaşlar şu konuyu siler misiniz?
Mesaj03.01.2009, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
sanal-reklam bilgi cehennemi uzatmayın ltfn mod arkadaşlar şu konuyu siler misiniz?

bekle mod arkadaşlar az zonra yapacaklarını yapacaklar merak etme o iş kolay sen kafana takma o işşleri ben şu üslup dersi vermeye çalışan mahluka bir cvp vereyim de
Mesaj03.01.2009, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam ne haliniz varsa görün bizim site ismini karıştırmayın işin içine ne tartışacaksanız tartışın
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
Tartışma ortamı yaratmayın..!!

Zeka Seviyenize inecek kadar küçülemem

Burada @siyahbeyaz-1903 ün hakkını yiyorsunuz..

İyi eglenceler.. Wink

bak birincisi resmen oynuyorsun neden? daha savunuğun kişinin nicini bilmiyorsun ama adamı savunuyorum diye kahramanlık yaptığını ispatlamak istiyorsun.2 modlar gibi yazarak mod olacağını sanma 3 mod olmak istemniyorum bunu nereden çıkardın gibi gereksiz mesajlarda atma yalanın katlanmasın doğal ol yapmacık değil.Bir diğer usuz bak gülüm sana son uyarım bir daha bana hakaret edersen hakaret edeceğim o zman üslubumu bozarım şaşarsın haberin olsun.Zeka seviyeme inemessin o kadar - lerdesin ki ben artı 0 da olsam yine sen - olunca aşağıda kalıyorsun zakan basıyorsa matematik teorimiyle ilgili örnek verdim
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
tamam ne haliniz varsa görün bizim site ismini karıştırmayın işin içine ne tartışacaksanız tartışın

aaaaaa our mu hiç ya sen buradasın avukatın da burada bekle bekle korkmana gerek yok Wink
Mesaj03.01.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sanal-reklam

Benim calıstıgım forumlar bana yetiyor da artıyor ..Sizin olamayacagınız kesin de..Lutfen Insancil Davranislarda bulunun..!!

Mesaj03.01.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam sanal-reklam uzatmyın artık!
Mesaj03.01.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi uzatmayın!
Mesaj03.01.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
@sanal-reklam

Benim calıstıgım forumlar bana yetiyor da artıyor ..Sizin olamayacagınız kesin de..Lutfen Insancil Davranislarda bulunun..!!

yaw benim insancıl olmam için senin insan olman lazım bu bir istersen youtube forumunda çalış umrumda değil oz amna oralarda savun.Mod olma gibni bir çabam yok kalsın şuanki modlar zaten iyi görrevlerini yapıyorlar ayrıca mod olmak istemeiğimi bilenler zaten bişliyor.İnsan olkunca haber et davranışımı sana göre ayarlıyayım