Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.01.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Filmin devamı BJK

2.3 milyon Euro´ya alınmayan Zapotocny´nin 5 ay sonra 4.5 milyon Euro´ya transfer edildiği FANATİK tarafından belgelendi, ortalık karıştı. Taraftar sitelerinde, televizyonlarda, radyolarda dün hep bu haber tartışıldı. Sinan Engin belgenin ‘düzmece´ olduğunu söyledi ama...

Kısa bir hatırlatma
‘Bizimkisi bir transfer hikayesi, Siyah-Beyaz film gibi biraz!’ başlığıyla dünkü FANATİK’in manşetinde yer alan haberi okumayanlar için önce kısa bir özet yapalım: Geçen sezon devre arasında Udinese kulübü Zapotocny için Beşiktaş’a bir faks çeker ve bu faks direkt Sinan Engin adına düzenlenmiştir: 3 taksit halinde 2.3 milyon Euro verirseniz, Zapotocny’yi alabilirsiniz. Ancak Beşiktaş bu teklifi değerlendirmez ve Gordon Schildenfeld’i alır...

Engin: Haberi okumadım
Gordon, Beşiktaş’ta hayal kırıklığı yaratınca sezon sonunda rota tekrar Zapo’ya döner ve Udinese’ye tam 4.5 milyon Euro ödenerek bu kez iş bitirilir. Yani Beşiktaş sadece 5 ay sonra 2.2 milyon Euro fazla para ödeyerek Zapo’yu renklerine bağlar. Haber doğal olarak büyük ses getirdi. Beşiktaş kulübünün uğradığı zarar internet sitelerinde, televizyonlarda, radyolarda tartışıldı. Bu programlardan birinde NTV Spor’a bağlanan Engin, önce haberi okumadığını söyledi...

Yönetimden ses çıkmadı
“Bana böyle bir belge gelmedi” deyip, sadece bir kez isim verip menacer Mithat Halis’e yüklendi: Bir menacerden futbolcu almazsanız bu tip durumlarla karşılaşırsınız. Tüm transferler Başkan Yıldırım Demirören’in bilgisi dahilinde yapılmıştır. Engin’in dışında konuyla ilgili yorum yapan çoğu kişi ise farklı düşünüyordu. Küçük bir örnek: Sinan Engin’i kene ısırdı haberini bile resmi internet sitesinden yalanlayan yönetim, bu haber karşısında neden sessiz kaldı!

Yakın takipteyiz
Devre arası rehavetine giren spor camiamızı büyük bir gürültüyle uyandırdık. Türkiye’nin gündemini bir kez daha değiştirdik. Spor servislerinin objektifleri de FANATİK’in işaret ettiği yere yöneldi. Haberimizin takibini sıkı bir disiplinle sürdürüyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni belge ve haberlerimizle yine karşınızda olacağız. Herkese duyurulur...

Önceki mesajları göster: