Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.01.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik Formu Yapamamış olanlar

slm arkadaslar..umarım yönetici olanlar bu mesajımı reklam olarak görmez ...ben sonunda cok güzel çalışan bir üyelik sistemi siteme kurdum ve saklı sayfalarla bağlayarak sitemde üyelerime has çalışmala baslattım..eger sizlerde merak ediyorsanız çalışmasını herzaman yardıma hazırm...sitemdeki örneği inceleyebilirsiniz...
Mesaj12.05.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide utanmadan reklam snamasın diyosun ya üye olmadan görünmüyor kod :s ne anladım bu işten ben
Mesaj13.05.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sozelcileriz yazmış:
bide utanmadan reklam snamasın diyosun ya üye olmadan görünmüyor kod :s ne anladım bu işten ben

Katılıyorum...
Mesaj02.06.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

modifiyetutkunuyuz yazmış:
sozelcileriz yazmış:

Katılıyorum...

Bende
Mesaj10.06.2011, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sozelcileriz yazmış:

Katılıyorum...

Adam çaktıramdan reklam yapmaya çalışıyor Mr. Green

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj10.06.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitearaclari.com un iletişim bölümünü kullanmış Confused hazır yani
Mesaj14.06.2011, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik Sistemi

Arkadaşlar Benim Bildiğim Yöntem Var.Söyliyeyim
Üyelik Sistemi İçin İletişim Sayfasını Değiştirim
Ad=
Soyad=
KullanıcıAdı=
Şifre=
E-posta=
Yazın Ve Size Mesaj Olarak Gelicek Gönderdikleri Sizde Üyeliği Saklı sayfalarda Onaylıyıcaksınız. Very Happy
Mesaj14.06.2011, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üyelik Sistemi

wsh1 yazmış:
Arkadaşlar Benim Bildiğim Yöntem Var.Söyliyeyim
Üyelik Sistemi İçin İletişim Sayfasını Değiştirim
Ad=
Soyad=
KullanıcıAdı=
Şifre=
E-posta=
Yazın Ve Size Mesaj Olarak Gelicek Gönderdikleri Sizde Üyeliği Saklı sayfalarda Onaylıyıcaksınız. Very Happy

senin dediğin aslında üyelik formu değil onu iletişimden kendin ayarlıkyorsun bence en iyisi sitearaçlarında yapılan

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj15.06.2011, 06:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-dunya yazmış:
sozelcileriz yazmış:

Katılıyorum...

Mesaj15.06.2011, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosmalikanesi yazmış:
catlak-dunya yazmış:
sozelcileriz yazmış:

Katılıyorum...

[color=white]lütfen alıntı yapıp bırakmayalım !![/color]
Mesaj15.06.2011, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üyelik Formu Yapamamış olanlar

html-java-asp yazmış:
slm arkadaslar..umarım yönetici olanlar bu mesajımı reklam olarak görmez ...ben sonunda cok güzel çalışan bir üyelik sistemi siteme kurdum ve saklı sayfalarla bağlayarak sitemde üyelerime has çalışmala baslattım..eger sizlerde merak ediyorsanız çalışmasını herzaman yardıma hazırm...sitemdeki örneği inceleyebilirsiniz...

reklam yapıyorsun
Mesaj16.07.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu: BedavaSitem-Premium

www.dilkenreis.com.nu veya www.dilkenreis.tr.gg yakında hizmete giriyor! Bu ne mi? Bu diğerlerinden çok farklı! Bu web hizmeti senin BedavaSitem'de bulamadığın, eşi benzeri olmayan, her bütçeye uygun tasarımlar barındırıyor. Ücretsiz olanlarıda var! Pek yakında!
Mesaj31.07.2011, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: aynr

aynen ktılyrm
Mesaj06.08.2011, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyelik formunun en güzeli site araçlarındaki. Elinizi ayağınızı sürmeden kullanıcı ğye olur anında giriş yapar anında üyelere özel sayfalardan yararlanır.
İkincisi ise jotformdur. bununla kullanıcıyı aktifleştirmek orunda kalacaksınız. Aynen yaptığınız iletişim formu gibi. ama çok daha detaylısı. Sadece üyelik değil siteleriniz için alacağınız linkleride bunun gibi forumlar yardımıyla alabilirsiniz. Ve en güzeli kullanıcının doldurduğu cevaplar sizin e-posta adresinize gelecektir Wink