Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2007, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu: ya lutfn yrdım ediiin

ya bn sitemde burç yorumunu arkadasına oneri ve arama motorunu nasıl yanyana yapabilirim lutfen yardım edinnnnnnnn
Mesaj18.07.2007, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bide http://prwn-94.tr.gg/%26%23304%3Bdeal-Kilonuz.htm adresindeki grafik sagda çıkıo nası ortalaya bilirim????
Mesaj18.07.2007, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlm kodu yazdıktan sonra normal görünüme dön yanı kaynak modundan çık.sonra htlm den eklediğin içeriği düzenle.
diğer içerikleri yanyana yapman için üste dediğim şeyi yap.eğer ayarlar bölümünde htlm kullanımına evte dediysen ona hayır de.sonra sayfayı yaparken htlm kodu girmrk için kaynak modunu seç htlm kodu gfir sonra kaynak modundan çık ve eklediğini düzenle.
Mesaj18.07.2007, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sbpro çok tsk ama kaynak sayfa ne ya ben daha dun basladım bu işe ya lutfn yardııım
Mesaj18.07.2007, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş kaynak----> sayfalarımı değiştire girdikten sonra eklemek istediğin şeyler için açılan sayfanın sol üst tarafında bulunan kaynak yazısı var tabi html bilmen lazım veya elinde hazır html kodlarıda olabilir html kodlarını eklemek için kaynağı tıkladıktan sonra html vs.kodlarını ekleyebilirsin

Not:Kaynak yazısı gözükmüyorsa Ayarlar menüsüne girdiğin zaman --->HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) yazan kısmı EVET yapman gerekiyor

Kolay gelsin

www.mjistanbul.tr.gg
Önceki mesajları göster: