Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.01.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Herşeyi Hazır Siten Olsun...

www.net-kaynak.tr.gg
www.orjinalresimler.tr.gg
www.htmlbulucu.tr.gg

Bu Sitelerle İlgilenemediğim İçin İsteyenlere Vermelerini planlıyorum.. Tasarımları ve içerikleri çok güzeldir.. Yalnız işi bilenlere verilecektir.. Yani Siteyi İlerletcek Kişilere, olduğu yerde sayacak kişilere değil...

Hiç Birşekilde para kontör Filan Talep Etmiyorum..Sadece İşi Bilenlere ömür boyu vereceğim..
Arrow Siteni Topliste Ekle Arrow Full CSS Yapımı Arrow Siteni Google'a Ekle Arrow Site Haritası Yap Arrow Oyun Oyna Arrow Video İzle/Yolla Arrow Güncel Yazılar. Arrow Yeni B-S Forumu Arrow Aşk Şiirleri Arrow Müzik Dinle Arrow MSN Bölümü Arrow Dost Sitemiz Ol

Tr.gg dışı reklam yasaktır..(Gokseen)
Mesaj10.01.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Orjinalresimler veya net-kaynak ı bana verebilirmisn??!.Vermesende Canın sağolsun!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj10.01.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Arkadaşım Orjinalresimler veya net-kaynak ı bana verebilirmisn??!.Vermesende Canın sağolsun!.

Herkeze Sadece 1 site vermeyi planlıryorum..1 kaç kişi daha yazdıkdan sonra özel mesajla bildireceğim. Wink
Mesaj10.01.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj10.01.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Kimse İlgilenmiyor!..
Mesaj10.01.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

donjuan62 yazmış:
Arkadaşım Kimse İlgilenmiyor!..
Önceki mesajları göster: