Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2007, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil Yardım PLS CBOX mesaj kutumu nasıl temizlerim

cbox mesaj kutuma bazı greksızler kufur yazmıs sılmek ıstıyorum bana yardımcı olursanız cok sevınırım acilll
Mesaj18.07.2007, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu malesef temizleyemiyon bildiğim kadarıyla

Mesaj19.07.2007, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

tavsiye : kendi mesaj bordunuzu KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM AMEİL İ AKTİVE EDİN VE KÜFÜR GİBİ OLAN MESAJLARI ÖNCEDEN GÖRÜN KÖTÜ KELİME LİSTESİ OLUŞTURARAKTA KÜFÜRÜ ENGELLEYE BİLİRSİNİZ KOLAY GELSİN
Mesaj02.09.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabiki silebiliyorsun. İlk önce cbox.ws sitesine giriş yap daha sonra menülerden '' messages >> messages '' a gir. Küfür yazan mesajların kutucuklarını işaretle ve '' Delete'' a bas. Bunlar silinecektir kolay gelsin
Mesaj02.09.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

cakbilink yazmış:
Tabiki silebiliyorsun. İlk önce cbox.ws sitesine giriş yap daha sonra menülerden '' messages >> messages '' a gir. Küfür yazan mesajların kutucuklarını işaretle ve '' Delete'' a bas. Bunlar silinecektir kolay gelsin

son mesaj tarihi: 19 Tem 2007 08:57 yaklaşık 2 yıl önce son mesajı atılmış konulara cevap yazarsanız cevap gelmez..

eski konulara ilgi göstermeyiniz..

Mesaj03.09.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

EXC TIKLA ORDA YORUMLAR CIKAR KARSINA İLK EDEPTA KUFUR OLANI SIL SONRA EXC KOPMILE KALDIR TEKRAR EKLE KUFUR LISTENI OLUŞTIR MUTLKA BASARILAR
Mesaj03.09.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

son-hayalim yazmış:
EXC TIKLA ORDA YORUMLAR CIKAR KARSINA İLK EDEPTA KUFUR OLANI SIL SONRA EXC KOPMILE KALDIR TEKRAR EKLE KUFUR LISTENI OLUŞTIR MUTLKA BASARILAR

neden geçmiş konulara cevap veriyorsun tarihine baksana @csshost arkadaşımız zaten uyarıda bulunmuş