Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Foruma üye olan üyelerin şifresini nasıl görebilirim???

Ben Foruma üye olan üyelerin şifresini görmek istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu???Yada başka bir deyişle" böyle bir şeyi yapmak mümkün mü?"
Mesaj12.01.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle birşey mümkün degildir...
Mesaj12.01.2009, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Niye mümkün değil ki? Site bana ait ama ben siteme üye olan insanların şifresini göremiyorum..Ne acı bir şey...Üzüldüm yaa...
Mesaj12.01.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatguzel yazmış:
Niye mümkün değil ki? Site bana ait ama ben siteme üye olan insanların şifresini göremiyorum..Ne acı bir şey...Üzüldüm yaa...

Merhaba..
Siz Hangi Servis'de Gördünüz,Üyelerin Şifrelerini Gösteren ?
Bir Tane Gösterin. Smile
Mümkün Değil Ve Olmamasıda Bir Bakımdan İyi. O Şifreyi Başka Yerlerdede Kullanabilir Ve Bu Kullanıcı İçin Hoş Bir Durum Olmaz.
İyi Eğlenceler..
Mesaj12.01.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatguzel yazmış:

sayın kullanıcı sadece bedava sitemde olmayan bir özellik degildir her forum veya uyelik gerçekleştirilebilen her yerde yönetici uyenin şifresini göremez...

Mesaj12.01.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu bilmiyordum..Tesekkur ederim...Ben normalde adminlerin tüm üyelerin şifrelerini gördüklerini zannederdim... Embarassed