Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2009, 04:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gazikilic yazmış:
Bu Paylasım neredeyse 5 tane Hatta 6 Tane Bilemedim 7 Kere Yayınlandı Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Rolling Eyes

5 atlio bilemedin 7 kere paylasilsa´da yine paylasilmis dimi yapacak birsey varmi yok dimi dostum

birde görmiyenler var örnek ben görmemisim dimi sorun nedir bunlari gecin arkadaslar ici hic bir anlam tasimiyan mesajlar göndermeyin :s
...........................................................................................................................................
ekle-hint-kazan

güzel paylasim dostum bosver biri a demis biri b demis
senin paylasimin güzelmi sen ona bak

iyi forumlar
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj16.01.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cool
Mesaj16.01.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bilmiyodum kaç kere paylaşıldığın ama bir kişinin demesi yeter hepiniz birden demenize gerek yokki....
birde ben bu foumda 2 yada 2 bucuk seneden beri burdayım... ama bu site ile değil diğer sitemle bayadır formu takip etmediğim için neler olmuş hiç bilemedim okey hadi herkese iyi forumlar..

ua1905ua sanada iyi forumlar Wink

Mesaj16.01.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekle-hint-kazan yazmış:
arkadaşlar bilmiyodum kaç kere paylaşıldığın ama bir kişinin demesi yeter hepiniz birden demenize gerek yokki....
birde ben bu foumda 2 yada 2 bucuk seneden beri burdayım... ama bu site ile değil diğer sitemle bayadır formu takip etmediğim için neler olmuş hiç bilemedim okey hadi herkese iyi forumlar..

ua1905ua sanada iyi forumlar Wink

Evil or Very Mad
Mesaj16.01.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

buyur bir şeymi oldu

Mesaj17.01.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekle-hint-kazan yazmış:
buyur bir şeymi oldu
Wink YO Birşey Olmadı Surprised
Mesaj17.01.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: