Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi defterimde şok yazı. Neden oldu bu?

Ziyaretçi defterinde bilindiği gibi yasak kelimeler listesi var. Sitende ekliyosun panelden.Küfür yazanlar yazamıyo. Ama ben gittim ziyaretçi defterime yazı yazmaya kalktım. Doğal olarak küfürlü bişey yazmadım ama mesajı kabul etmedi şöyle yazdı:
Bu sitenin sahibi .... kelimesininin kullanılmasını istemiyor.

Ya o ayıp kelimelerin görünmemesi gerekmiyor mu? Niye göründü? Mesajımın içinde de o kelime hiç geçmiyordu. Bu uyarı niçin geldi. Ayrıca bu şekilde niye geldi? Şöyle yzsa olurdu:
Bu site sahibi küfürlü içerik istemiyor.Düzeltip yaz.

Geçenlerde bedava sitemden girip site kuran biri gelip hakaret etmiş, yok yaşından başından utan vb bilmem ne. Bi anlam verememiştim.Demek ona da deftere yazarken böyle bi yazı çıktı. Belki de bilerek yyaptım sandı Sad Sad Sad
Neden oldu. Düzeltirseniz bu durumu veya bana nasıl düzelteceğimi derseniz memnun olacağım
Mesaj14.01.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım o kelimeleri siz kattıdgın icin öyle der tabiki mesala şunu yazdınız demi

site sahibi siz bunu yasakladıysanız bu kelime site sahibi tarafından kullanılmasını istemiyor der cünkü siz aktive eddiniz Wink
Mesaj14.01.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!...

Merhabalar!..

Siz mesela "cak" kelimesine filtre koyun, yani yasaklayın.

Ziyaretçi defterine "sancak" , "ancak" yazarsanız yine kabul olmaz çünkü filtreden geçen obje kelime değil sözcük. Bu nedenle başka anlamda da olsa bir kelime ya da cümle içerisinde o söz dizimi geçerse ziyaretçi defteri onu yazmanıza izin vermez... Wink
Mesaj14.01.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu da o, o kelime yazıda hiç geçmedi hece olarak bile. Ama oraya yazdı üste.
.... KELİMENİN KULLANILMASINI SİTE SAHİBİ İSTEMİYOR DİYE.
durum düzelene kadar yasak kelimeleri kaldırırım ben de. Kendim akitive edecem yorumları.
Mesaj14.01.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle durumlar olabilir
en iyisi sizin aktive etmeniz

iyi çalışmalar Wink

Mesaj14.01.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilindigi gibi bedava sitem yeni bir sistemle gelmekde bu sistemi oluşturulması ve çalışmalar dolasıyla önceki sistemde bundan etkilenmekde buna benzer sorunlarla karşılaşmanız gayet dogal endişelenmeyin. ..
Mesaj14.01.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin sayenizde bilgimiz oldu .tşk.
Mesaj15.01.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

berker19 yazmış:
sizin sayenizde bilgimiz oldu .tşk.

rica ederiz

iyi çalışmalar Wink