Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2009, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu: GELİN MÜTHİŞLİĞİ GÖRÜN KODLARI ALMAK SERBEST...

BEYLEr öncelikle belirteyim chat tamamen bana aittir ve kodları almak serbesttir
<<<<siteden bahsedeym<<<<
<anasayfada chat odası vardır (yenilendi) (sadece sitemize aittir)
<TÜRKİYE sayfamızda türkiye ilgili bağzı bayrak resimleri vardır
<Forum web sitemizin forumudur
<Ziyaretçi Defteri reklam yapmayınız (reklam foruma 5 dk içinde açacağım diğer web siteler adlı bölüme yada chat odasına yapınız.
ziyaretçi defterinde sitemiz hakkındaki öneri ve görüşlerinizi yazınız.
<Anti İsrail!!! bölümünde israilin yaptığı KAHPELİKLERDEN bazı örnekler vardır (burada küfür serbesttir sadece israile)
<Hadise 2009 eurovision da hadisenin şarkısnı dinleyebilirsiniz.
<gazeteler de gazete manşetlerine bakabilirsiniz.
<Spor haberleri bölümümüzde 4 büyükler ve diğer takımlara ait haberlere bakabilirsiniz.
<Komik Resimler bölümünde resimlere ulaşabilirsiniz.
<sinemalarda bu hafta bölümünde adındanda anlaşıldığı gibi sinemalarda bu hafta ney oynuyorsa bu filmleri görebilirsiniz. (film koymak serbest olsaydı sinemada oynayan filmleri izletebilirdim ancak mağlesef yasak)
<bilgi yarışması bölümünde bilgilerinizi test edebilirsiniz
<Ödevleriniz iÇİn kapaklarda performans ve proje ödevi kapaklarına ulaşabilirsiniz.
<İşte SiZe MütHiş Bir ŞaKa bölümünde pc ye indirdiğinizde müthiş korkutan şaka olduğunu bilenin bile gerçek sandığı bir şaka karşınıza çıkar (kesinlikle virüs yoktur. bizzat benim tarafımdan uploadlanmıştır...)
<Msn De Çok az kişiNİn Bildiği Püf Noktalar adlı bölümde live msn de gerçekten cok az bilinen bilgilere ULAŞABİLİRİSNİZ.
<team viewer 4 adlı sayfada bu programa ulaşabilirsiniz (program kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara ulaşmanızı sağlar.)(kesinlikle çalışır)
<Siteniz İçin Radyo IP leri bölümünde sitenize radyo IP leri ekleyebilirsinz.
<Recep İvedik 2 nin fragmanı na da sitemizde ulaşabilirsiniz...
<AROG kamera arkasına arog kamera arkası adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
<Sayfaların gerisi müziktir (ceza&sago&kolo&Kenan Doğulu&Sertap Erener&HADİSE...
emeğe saygı o kdr uğraştım üşenmeyipte basdan sona okuyanlara ÇOK TEŞEKKÜRLER.

İYİ FORUMLAR LÜTFEN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ YÖNETİCİLER İZİN VERİN SİTEYE FİLM KOYUYUM GÜZEL BİR FİLM SİTESİDE OLUR.
www.hasanonur58.tr.gg
İYİ FORMLAR
Önceki mesajları göster: