Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Biz o kadar fakirdik ki... :))

—Biz o kadar fakirdik ki; mahallemizde gökkuşağı bile siyah beyaz çıkardı

—biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi.

—biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik

—biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik

—biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu her sabah tenekenin içine girer peynir taklidi yapardık

—biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdeklerinden çorba yardık

—biz o kadar fakirdik ki; ağabeyimin eskilerini kendi giyerdi ben çıplak dolaşırdım

—biz o kadar fakirdik ki; ne sen sooor ne ben söyleyeyim kuracak cümlemiz bile yoktu yani.

—biz o kadar fakirdik ki; tuvalet kâğıdını kurutup kurutup kullanırdık

—biz o kadar fakirdik ki; kokain yerine tebeşir tozu çekerdik.

—biz o kadar fakirdik ki; okul karnesini karneyle aldığımı bilirim

—biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı

—biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik

—biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirleri dayanamayıp misyonlarını bize devrettiler.

—biz o kadar fakirdik ki; okula jaguarla gidip geldim senelerce, yok yani bildiğin jaguar deh diyordum gidiyordu kırmızı ışıkta durmak sorun oluyordu çok zorluk çektik çook…

—biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık

—biz o kadar fakirdik ki; Fakir BAYKURT bizim idolümüzdü duvara posterini asardık duvarda desteksizdi çiviyi çakınca yıkılmıştı zaten

—biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz televizyonumuz bile yoktu bizim televizyon sadece siyahtı bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz televizyonuyla yan yana koyar öyle seyrederdik ya.

—biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik ağabeyimde akşam gelip hani bana hani bana demişti. Rahmetli….

—biz o kadar fakirdik ki; meteliğe atacak kurşunumuz bile yoktu bizde taş atardık

—biz o kadar fakirdik ki; babamdan tokat yerdik başka şey yoktu bir tokadı 4 kişi paylaştığımız günler oldu

—biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.

—biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı
Mesaj16.01.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Süper Hocam... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Wink
Mesaj16.01.2009, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam mesajın beni şaşırttı.Ama özel ve komik olmuş ki bu tür mesajların ile bizi şaşırttın.Devamını bekleriz. Wink
Mesaj16.01.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Hocam mesajın beni şaşırttı.Ama özel ve komik olmuş ki bu tür mesajların ile bizi şaşırttın.Devamını bekleriz. Wink

şaşırmanıza bence gerek yok arkadaşlar Hocamız cok güzel paylaşım yapıyor normelde selin yapmıyordu galiba işde Teknik tesdek böyle olmadı paylaşım yapmalı yanlış anlamayın yani aramızda olarak bizleri cok mutlu ediyor ayrıca paylaşımınız harika hocam

Alıntı:
biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi.

nasıl gazete verdi yani Razz [/code]
Mesaj16.01.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Kuponla... Very Happy Wink
Mesaj16.01.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

taprojeler yazmış:
Kuponla... Very Happy Wink

Mr. Green
Mesaj16.01.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım ıcın teşekkürler... Wink

Mesaj16.01.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam bu çok komiğime gitti —biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık Mr. Green
Mesaj16.01.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

gercekten super paylaşimmmm Smile Smile Smile Smile
Mesaj16.01.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Hocam bu çok komiğime gitti —biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık Mr. Green

Razz
Mesaj16.01.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim icin tesekkurler Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj16.01.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel Ve Aynı Zamanda Komik Bir Paylaşım. Very Happy

Paylaşımınız İçin Teşekkürler Cüneyt Bey.
Mesaj16.01.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam süpersiniz
Mesaj16.01.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsi Çok Güzel.Paylaşım İçin Teşekkürler.
Mesaj16.01.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
Önceki mesajları göster: