Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
Bunları lig tv resmi sitesindenmi buldun

Haber Akşam Gazetesi Kaaynaklıdır.Kesinlikle uydurma değildir.Yukarıda Hakemlerin Tuttuğu Takımlar Tahmini takımlardır.
Mesaj16.01.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lig tv resmi internet sitesindede vardıda

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj16.01.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
Lig tv resmi internet sitesindede vardıda

Arkadaşım demmekki onlarda Akşam gazetesinden aldılar ya da lig tv , shot tv ve akşam gazetesinin sahibi aynı zaten birbirleri aynı medya kuruluşuna aittir.Birbirlerinden alarak yayına almışlar bende sizinle paylaştım Wink
Mesaj16.01.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Bu ülkede hakimler savcılar bile satın alınabiliyor.
Hakemler ne ki Razz

Aman benide sokarlar şimdi ergenekona..
Sustum tamam Embarassed Razz

Mr. Green oy hocam oy valla haklısınız ülke içinde ayrı bir devlet kurmuş adamlşar her failimeçhulü ergenokana yıkıyorlar.ama bunlar bence hedef şaşrtmak için de neyse.Sizin ne ergenekonla nede başka bir örgütle işinz olmaz diye düşünüyorum Smile Siz Bedava-sitem.com örgütünün bir numaralı ajanısınızı dermişim şaka bir tarafa millet o kadar paraya aç ki zaaflşarı uğruna mesleklerini bile satabiliyorlar. Crying or Very sad Crying or Very sad