Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2009, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağ taraf

Sitemin sağ tarafına kod eklemek istiyorum işte saat tarih hava durumu vb şeyler.Yanlz benim tasarımda öyle bişey yok yani sağ kutucuk bir kod varmı?
Mesaj17.01.2009, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Tasarımda Malesef Sağ Tarafa Kod Ekliyemezsiniz...

Iceblue,Red,Css de İsteğine Göre.... Wink
Mesaj17.01.2009, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sağ taraf

mimarsinanlisesi yazmış:
Sitemin sağ tarafına kod eklemek istiyorum işte saat tarih hava durumu vb şeyler.Yanlz benim tasarımda öyle bişey yok yani sağ kutucuk bir kod varmı?

hayır eğer sağ kutucuğa bir şey eklemek istiyorsanız ıce blue ye geçin iyi çalışmalar

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj17.01.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sağ taraf

mimarsinanlisesi yazmış:

Merhaba arkadaşlar cvp vermiş bu tasarımda sağ tarafa hiç birşey ekleyemiyorsunuz . Fakat bu tasarımın tarzında sağ tarafa eklemeli tasarımlarda war kullandığınız tasarıma benzeyen belki onlarla değiştirmek istersiniz Mesela Love tasarımı yada Gren tasarımı olabilir
Mesaj18.01.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

BİRAZ ZOR EKLERSİNİZ ÖYLE BİR KOD YOK GALİBA EGERKİ VARSA SÖYLEYİN BİZDE YAPALIM
Very Happy ARKADAŞLAR BEN SİTEMİ GELİŞTİRDİM SİTEME GELMEK İSTİYENLER ŞU ADRESİ TIKLASIN
Arrow www.flyt.tr.gg
Arrow www.flyt.tr.gg
Arrow wwwflyt.tr.gg
Arrow WWW.FLYT.TR.GG
Arrow Arrow Arrow <<<<<<<<<<<SAYGILARIMLA>>>>>>>>>>>>>
Mesaj18.01.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ Flyt
Site Yönlendirme Yapmayınız..
Konunun Yeri ;
> Site Değerlendirme Alanıdır ..
İyi Çalışmalar ..1