Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar size mantıklı biir açıklamam var internetten duydum bence bunlarla ugraşcanıza okuyun e-okula binlerce ögretmen giriyo nerdeyse 40000.milyar nerdeyse daha çok ondan e-okul yavaşlıyor e-okul çok yogun bence bırakın hocalar notları girsin yoksa karne verme günü ertelenir hocalarda zor giriyo saten karne verme günü ertelense daha çokula gideriz e-okula girmeniz için gece saat 1,2 gibi girebilirsiniz 1,2 gibi hocalar girmiyo uyuyo Very Happy yoruluyor tabi ben saat 1 yada 2 gibi gircem unutmayın gece 1,2 gibi girebilirsiniz. Very Happy
Mesaj18.01.2009, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim daha iki ders e-okula geçirilmemişti!Tabii kide sabah 7'ye kadar!.Çünkü 7den sobra giremedim!ç. Onları merak ediyorum!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj18.01.2009, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen bunu bir yerden kopyalamışın Razz neyse karne ertelensin 3 sene Exclamation Mr. Green
Mesaj18.01.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
sen bunu bir yerden kopyalamışın Razz neyse karne ertelensin 3 sene Exclamation Mr. Green

aha aha Very Happy

Mesaj18.01.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

aha aha Very Happy

Mesaj konusu:

Öğretmenler rahat giriyor!.öğretmenlerin e-okula yazma yerine 1 saniyede giriyorum!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu notlar e-okula giriliyor karne zamanı öğretmenler notları karnelere buradan mı geçireceklerler yoksa not defterinden mi yani not defterini okul yönetimine teslim ediyorlar fakat notlar nereden girilicek?
Mesaj18.01.2009, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yemin ederimki kopyalamadım ALLAH çarpsın hem kopyalasam niye sölemeyim
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
arkadaşlar bu notlar e-okula giriliyor karne zamanı öğretmenler notları karnelere buradan mı geçireceklerler yoksa not defterinden mi yani not defterini okul yönetimine teslim ediyorlar fakat notlar nereden girilicek?

e okuldan Razz
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:

benim karne berbat ya keşke hiç girilmese Very Happy

Mesaj18.01.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yazdım o yazıyı internetten araştırdım bilgileri topladım ve sonuçları yazdım Very Happy
Mesaj18.01.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorumuza cevap verin ltfn!
Mesaj konusu:

turksearch yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:

benim karne berbat ya keşke hiç girilmese Very Happy

aynen Razz
Mesaj konusu:

tşkler htmlkodes
Mesaj18.01.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim ya 1 yada 2 tane 3'üm var diğerleri 4,5

Önceki mesajları göster: