Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yardım

MÜSLÜMAN OLDUGUNU İDDİA EDEN BİR SAYGISIZ DİNİ İNANCIMA KÜFRTETTİ VE BEN BUNU NASIL SİKAYET ETCEM BANA YARDIM EDİN BANA AYNEN SUNU SÖYLEDİ AYNEN KOPYALARIYORUM

senin anani bacini incilini sikiyim orospunun evladi girme bedava-siteme gavurlarin işi yok anasini domelttigiminin cocugu seni senin gibilerin kafasini kesip sallandirmak lazim amcik kafali gotungenin evladi o arti işareti gotune girsin orospu
Mesaj20.01.2009, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bunu modlara bildircekdiniz başınıza iş actınız sizinde siteniz silinebilir modlara bildir buraya yazma
Mesaj20.01.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen yardım

[quote="incilweb"]MÜSLÜMAN OLDUGUNU İDDİA EDEN BİR SAYGISIZ DİNİ İNANCIMA KÜFRTETTİ VE BEN BUNU NASIL SİKAYET ETCEM BANA YARDIM EDİN BANA AYNEN SUNU SÖYLEDİ AYNEN KOPYALARIYORUM

--------------------------------------------------------------------------------------------------
senin sitede silinir niye yapıştıırdın direkt modlara çık

Mesaj20.01.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: bilmiyodum

bilmiyodum kuralları ihlal ettigimi kusura bakmayın sitem kesin silinirmi sizce
Mesaj20.01.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.01.2009, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buraya yazman hata olmuş. Bunu BS modlarına bildirseydin onun haddinden gelirlerdi Very Happy Ama buraya yazınca siten silinebilir ama kesin değil tabi. Bende Müslümanım ama o senin görüşün kesinlikle onu yazan insana karşıyım. Wink

Mesaj20.01.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende elhamdüllah müslanım dinine sonsuz saygım var böle küfürler falan yalnış şeyler allah katında HERKES birdir

Mesaj20.01.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma küfürleri geçirme bi daha

Önceki mesajları göster: