Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa rengi ve tasarımın genişliği

tasarımı değiştirmeden kimi sayfalarımın rengini değiştimek istiyorum.Bu mümkünmü? Birde tasarımdaki orta bölümü yani sayfayı daratlmak istiyorum.Bunun için ne yapabilirim?
Mesaj04.02.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

nasıl yani rengini değiştirmek istiyorsun biraz açarmısın.
Mesaj04.02.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

her sayfaya farklı tasarım eklem yöntemi kullanabilirsiniz.. css bölümünü inceleyin...
Mesaj04.02.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazı yazdığım sayfanın daha rahat okunabilmesi için diyelimki zeminin beyaz olmasını istiyorum.yani tasarım aynı kalacak ama yazıları farklı bir zemin üzerine yazacağım.
Mesaj04.02.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

arkaplanı deiştirmek istiyorsun yani.
Mesaj04.02.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım arka plan olmaz.Ben bazı sayfalarımın zemin rengini değiştirmek istiyorum.
Mesaj04.02.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

evhanimlari-fiskos yazmış:
sanırım arka plan olmaz.Ben bazı sayfalarımın zemin rengini değiştirmek istiyorum.

ozaman sayfaya eklersin kodu tasarımın üzerindeki bölüme ekleme ozaman yapabilirsin arkaplanı değiştirmek için forumda arama yap.
Mesaj04.02.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz önce burada söylendiği gibi forumda arka plan değiştirme kodunu bulup beğendiğim bir arka plan urlsi ile birlikte tasarım üzerindeki yazı bölümüne yerleştirdim.sitemin tamamı hiç alakası olmayan bir renge dönüştü.Ben belkide tam olarak anlatamadım .sitemin rengi şekli aynı kalsın ama bazı sayfaların rengini özel olarak değişsin ve tasarım biraz daha küçülsün istiyorum.Bu konuda bana tek tek ne yapmam gerektiğini söylenmesini rica ediyorum.
Önceki mesajları göster: